Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Patatajnik

Skarga na strażnika AsdF

Polecane posty

Data zdarzenia (Dokładny dzień oraz godzina):19:05

Oskarżyciel (Nick składającego skargę): ||Noth!ng||

Oskarżony (Nick na którego składasz skargę): AsdF

Mapa (Miejsce akcji): jail_lol

Powód/ody (Podaj powód skargi): Strażnik przerzucił mnie do TT bez powodu.

IP , Steam_ID (Podaj dane oskarżonego):Data zdarzenia (Dokładny dzień oraz godzina): 193.242.212.6

Dowody w postaci SS'ow ,HLTV-HLTV 33minuta

Uderzyłem Cię z krowy bo pisałeś "bunt" wiec Cię uspokoiłem tylko. Przecież nic ci się nie stało .

A co do rzędu zabiłem Cię dlatego że nie stałes w szeregu wy i twoi 4 kumple staliscie oddaleni od grupy wiec ciebie tylko zabiłem za blokowanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zobaczysz na HLTV ,bedzie pokazane ,ze idealnie stalem obok innych w szeregu , na radarze ani jednej pustej kropki , ze ktos jest nie w szeregu . Przerzuciłem Cie ,bo mnie zabiles bez powodu , po za tym caly czas mnie obrazales przedtem , w dodatku w pobrzedniej rundze walnales mi dynke z "krowy"(m249) bez powodu , a na pewno się nie ruszylem ,bo zawsze na totalnym puszczam myszkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie jestem światkiem tego zdarzenia Asdf przerzucił Nothinga z CT do TT bez powodu .Prosze zeby coś z tym zrobić bo asdf nieraz był już oskarżony na podstawie strażnika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nwm ani nie pamietam ale jestem za ASDF ze mial powod o przezucenie oraz nie powinienes go bic za to ze pisze "bunt" to nie jest ani wulgaryzm ani przezwanie a ze nie stal kolo grupy i blokowal to juz nwm niech piter postanawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...