Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

DealeR^

AdminChat - Propozycja.

Polecane posty

Proponuję, aby wgrać plugin, dzięki któremu gdy admin napisze na adminchacie (y@, @@, @@@) to pojawi się sam tekst bez nicku admina.

Proponuję także o zablokowanie y! gdyż to na małych monitorach zasłania połowę ekranu, a jak jeszcze taki Hawaii zacznie spamować na y! to dopiero masakra. y! możesz być na flagę A czyli dla H@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest takie cos jak Admin Chat

amx_chat

mozna tez pisac na

u@

a jak pisza na ekranie (uzywaja jako chatu) to ich kickuje.

a co do propozycji jestem na Nie poniewaz jest to nie potrzebne ogarnac tych adminow i nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem jak ktos bedzie pisal Admin na y!/y!!/y!!! to mam kickowac? Tak samo oni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem jak ktos bedzie pisal Admin na y!/y!!/y!!! to mam kickowac? Tak samo oni ?

Admin nie Ma możliwości pisania na "y!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłeś tą możliwość? Jeśli tak, to ok a jeśli nie to jednak się mylisz, Szkielet, Emso, Hawaii i ktoś z adminów pisali nie raz na "y!" czyli większą czcionką. Szkielet im to podał. Nie można nazwać tego pisaniem na "y!" gdyż to co wyprawiał Hawaii i Szkielet na "y!" to nazywa się SPAM. Dlatego proszę o wyłączenie tej opcji oraz o usunięcie nicku admina przy pisaniu na "y@, y@@ i y@@@".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłeś tą możliwość? Jeśli tak, to ok a jeśli nie to jednak się mylisz, Szkielet, Emso, Hawaii i ktoś z adminów pisali nie raz na "y!" czyli większą czcionką. Szkielet im to podał. Nie można nazwać tego pisaniem na "y!" gdyż to co wyprawiał Hawaii i Szkielet na "y!" to nazywa się SPAM. Dlatego proszę o wyłączenie tej opcji oraz o usunięcie nicku admina przy pisaniu na "y@, y@@ i y@@@".

Ja nie bawiłem się tym ja używałem standardu czyli @/@@/@@@ a jak raz czy 2 użyłem Y!/Y!!/Y!!! to tylko sprawdzić czy zostało naprawione, a tak to tego nie używałem, a znam to od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...