Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
DealeR^

Skarga na M4rioS.

Recommended Posts

Mój Nick w grze: DealeR^.

Nick Admina/Gracza: M4rioS.

IP oskarżonej osoby:

Steam ID oskarżonej osoby: Według AMXBANS - STEAM_2:0:17421003.

Data,godzina, mapa zdarzenia: cs_speedball, 03-05-2014, 21:06.

Opis Sytuacji: Rozumiem, wymienić się z kimś VIPem lub premium za np. konto w metinie, ale żeby wymienić się adminem za konto w metinie? Proste, nasz kochany admin proponuje zamianę premium, vip oraz ADMINA za konto w metinie.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Screen.

O co prosisz: O odebranie admina, aby nie przyszło mu do głowy oddać komuś hasło. Jest na niego sporo skarg, z tego co pamiętam to 3, o te 3 za dużo. Jedna zamknięta, upomnienie, jedna nie sprawdzona przez wyższe grupy no i ta. W ostateczności ostrzeżenie.

Nie rozumiesz ze to pidszywki? Tlumaczylem wam to na serwerze i na foeum wiec się ogarnij... Widać jak często odwiedzasz forum... A po za tym jedna skarga jest nie słuszna a za drugą dostalem ostrzezebie... a ta skarga jest trochę bez sensu bo nic nie wnosi...

Nawet jesli to podszywka to skad zna twoje hasło .

Taplasz sie co raz to bardziej w wiekszym gownie ..

Tak to jest jak admina otrzyma dzieciak ..

Jesli masz ustawionego admina na IP/STEAMID to jesteś glupi ;)

Znam osoby ktore potrafia zmienic sobie STEAMID na jaki sobie zechcą, niewspominając o IP :)

Jesli masz NICK + HASLO

wnoszę o odebranie admina.

Ktos musiał ci wejśc na konto

Tak ja jestem za tym aby odebrać mu admina chciał kupić o de mnie na metinie proponował mi PSC 40 zł :p nie dał i oszukał całe szczęście schowałem coś wartościowego , później żebym mu to dał proponował mi tu Vipa i admina.

Ludzi xd. Co wy wymyślacie? Mam Nick + hasło i ktoś mi wbil na konto jak? Sam nie wiem ani nikt z was nie wie... Proszę żeby zobaczył to ktoś z wyższych :)

Ludzi xd. Co wy wymyślacie? Mam Nick + hasło i ktoś mi wbil na konto jak? Sam nie wiem ani nikt z was nie wie... Proszę żeby zobaczył to ktoś z wyższych :)

No to moze Ty juz nie kłam.Jak masz na nick i hasło to musiałes podac pasy komus do swojego admina.

Nawet jak zmieni ktos ip i tak nie wejdzie na nick/konto bo nie zna hasła ...

Prosze o odebranie admina temu bachorowi . Bo to jest dziecko ktore przypadkowo widocznie dostało TAK i sie teraz jara ..

Nawet jak zmieni ktos ip i tak nie wejdzie na nick/konto bo nie zna hasła ...

Prosze o odebranie admina temu bachorowi . Bo to jest dziecko ktore przypadkowo widocznie dostało TAK i sie teraz jara ..

Zgadzam sie w 100%.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...