Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

himek

Skarga M4rios

Polecane posty

Mój Nick w grze: himek

Nick Admina/Gracza: M4rios czy jakoś tak

IP oskarżonej osoby: nieznam

Steam ID oskarżonej osoby: nieznam

Data,godzina, mapa zdarzenia: de_dust2_long jakieś 10-15 min temu

Opis Sytuacji: Gram normalnie ciągle ktoś lazi po txt oczywiscie m4rios też ja mu pisze żeby się ogarnał a on pisze taki tekst : Jestem bratem M4riosa on zlamał rekę i nie bedzie go 4tyg i ja gram teraz na jego koncie" i taki to ma być admin co oddaje komuś konto ? co ten ktoś jest nie ogarnięty ?

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: ftp://hltvrec:[email protected]/s7284/pb-1405020823-de_dust2_long.dem.zip demko z HLTV

O co prosisz: Proszę o zabranie admina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeśli tak było to przepraszam... Ja nikomu nie oddawałem konta jestem jedynakiem -.-... A po Prostu ktoś grał na moim kącie dlatego że dałem na pendrive cs'a koledze i on grał... JUż go ogarnąłem. Nie mam złamanej ręki... Przepraszam za to że ten debil grał na tym nicku i przeszkadzał w graniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha coś krecisz masz vipa/premium to masz hasło na nick skąd on mógł znać twoje hasło ??

Bo w pliku config.cfg jeśli nie jest "Tylko do odczytu" to hasło i nick się zapisało.

Przepraszam za wypowiedź, ale chciałem zaproponować sprawdzenie na HLTV czy to na pewno był nick "M4rioS", bo mógł być to nick np. "M4rios" tak samo jak napisał autor tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd mam wiedzieć jaki nick ma M4rios ja wszystkiego nie pamiętam a do tego napewno to był on ponieważ miał premke/vipa a z tego co mi wiadomo to vip zapisuje się na ip a nie na nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...