Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

himek

Skarga na Emso

Polecane posty

Mój Nick w grze: himek

Nick Admina/Gracza: Emso

IP oskarżonej osoby: nie mam

Steam ID oskarżonej osoby: nie mam

Data,godzina, mapa zdarzenia: przed chwilą jakieś 2 min de_dust2 cs_paintball de_rats_1337

Opis Sytuacji: Napisałem na u@ że jakiś gracz ma softa lub wh to dostałem kicka PZDR ,Admin Emso podał niechciało mu się czekać na koniec rundy no to kickuje ludzi z tt co mają jeszcze ponad 2 min do podłożenia paki a nastepną rudna 1:20 został tylko emso a paka dalej nie została podłożona pzdr dla takiego adma kogoś widzi ale siebie już nie :) poźniej zmiana mapy na cs_paintball mapa mu się nie spodobała to zrobił vote okej werdykt na tak poźniej vote na mapy ale on chyba nie potrafi dodawać vote do map dał tylko de_rats_1337 bo to pewnie jego ulubiona mapa

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: HLTV

O co prosisz: O zabranie adma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo mogłem być afk tez

@edit

Kickuje bo kampa a powinni robic cele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój Nick w grze: himek

Nick Admina/Gracza: Emso

IP oskarżonej osoby: nie mam

Steam ID oskarżonej osoby: nie mam

Data,godzina, mapa zdarzenia: przed chwilą jakieś 2 min de_dust2 cs_paintball de_rats_1337

Opis Sytuacji: Napisałem na u@ że jakiś gracz ma softa lub wh to dostałem kicka PZDR ,Admin Emso podał niechciało mu się czekać na koniec rundy no to kickuje ludzi z tt co mają jeszcze ponad 2 min do podłożenia paki a nastepną rudna 1:20 został tylko emso a paka dalej nie została podłożona pzdr dla takiego adma kogoś widzi ale siebie już nie :) poźniej zmiana mapy na cs_paintball mapa mu się nie spodobała to zrobił vote okej werdykt na tak poźniej vote na mapy ale on chyba nie potrafi dodawać vote do map dał tylko de_rats_1337 bo to pewnie jego ulubiona mapa

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: HLTV

O co prosisz: O zabranie adma

Potwierdzam.Dostał kicka za nic,ha moze za to ze adminowie sie nie chciało sprawdzic. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowody inni gracze i HLTV

on w ogóle nic nie robi jest w regulaminie taki punkt "4.3 Jeżeli gracz zgłasza, że ktoś gra nieuczciwie, admin ma obowiązek to sprawdzić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowody inni gracze i HLTV

on w ogóle nic nie robi jest w regulaminie taki punkt "4.3 Jeżeli gracz zgłasza, że ktoś gra nieuczciwie, admin ma obowiązek to sprawdzić"

wiem przeciez. Ale jak byłem afk to jak miałem sprawdzic? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...