Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Bolek.

Bolek.

Polecane posty

Imię: Kamil

Nick: Bolek.

Ile masz lat: 19

Ile grasz w cs`a: Myślę, że około 5/6 lat będzie, a dziennie przebywam 4/5h (najczęściej rano oraz wieczorem, gdy admin jest nadzwyczaj potrzebny)

Byłeś już administratorem serwera?: Tak wiele razy, przed przerwą

Znajomość amxx w skali od 1do 10: 9 (wszystkie komendy potrzebne administratorowi znam)

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): Nie posiadam steam'a, ponieważ takowego mi shakowali. Czekam na konto, ponieważ dogadałem się z OLO w tej kwestii :) (Co do steam'a, zawsze przed wpisaniem osoby w U@ wpisuje w konsoli status by upewnić się czy gracz ma steam'a, a dopiero następnie wysyłam wiadomość do administracji)

Posiadasz działający mikrofon: Oczywiście, że tak.

Płacisz SMS/ przelewem: Chciałbym to ustalić z opiekunem oraz dogadać się co do formy płatności

Dlaczego ty?: Często pomagam administratorom serwera informując ich o osobach używających wspomagaczy po przez pisanie wiadomości na U@. Ostatnimi czasy bardzo często Jestem na serwerze. Gram tu już trochę o czym mówi Moja pozycja w "top15". Z graczami staram się mieć dobry kontakt, jeśli ktoś Mnie obraża, czy też poniża nie odpowiadam na to. Po prostu zaciskam zęby i gram dalej. Naprawdę wiem jak zachować się jako admin.

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: GG: 11382807. + staram się być jak najczęściej na forum :)

Pozdrawiam BOLUŚ!!!! :)

PS.: Na okres próbny moglibyście mi pozwolić spróbować, skoro P3N3R taką szansę dostał! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Na nie :( Gdybys mial steama to 100% Tak juz jest jeden admin z ns ale raczej nie przejdzie wiecej , zakup steama i zloz jeszcze raz podanie poniewaz masz duzo + na admina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem okazje z nim grać , naprawdę ogarniety gracz , brakuje tylko steam.

Bolek kup "steam = admin" w Twoim wypadku. ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...