Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Sn1CkY

Uwagi co do podań na Admina.

Polecane posty

1. Witam, proponuję jakoś ogarnąć działy podań na stanowisko adminów, dlaczego? Odpowiedź jest prosta, osoba "A", składa podanie, potem prosi/żebra o danie tak osobie "X", "Y". Dzięki czemu osoba "A" dostaje admina... Osoba "A" może nie mieć kompletnie zielonego pojęcia jak się adminuje, oraz nie zna regulaminu, itp, itd. Do czego to prowadzi?, do upadku servera przez nie ogarniętą administrację.

Moja propozycja wygląda w ten sposób, aby do każdego działu "Podanie na Admina" doczepić regulamin dotyczący wypowiadania się w podaniach:

TYTUŁ: WAŻNE! ZANIM ZACZNIESZ OCENIAĆ!

TREŚĆ:

  • - Opinie na temat graczy TRZEBA ARGUMENTOWAĆ! Czyli nie piszemy postów typu "Jestem na tak/nie powody wyżej" itp.
    - Jeśli nie znasz gracza NIE WYPOWIADAJ SIĘ!
    - Nie ma czegoś takiego jak Neutral, jest tylko - TAK lub NIE
    - Kiedy zabierasz się do oceniania, przygotuj sensowne argumenty.
    - Nie pisz postów, które zawierają tylko treść typu ,,Jestem na nie - Wiek'' lub ,,Założył konto po admina''.
    - Jeden argument będzie również traktowany jak jego brak - nawet jeśli poprzednicy wyczerpali już wszystko napisz co DLA CIEBIE ważne jest w przypadku konkretnej osoby
    Wszystkie posty typu "jestem na tak/nie", oraz łamiące powyższy regulamin będą nagradzane ostrzeżeniem.

2. Proponuję, podnieść poprzeczkę przyszłym adminom, oraz sprawdzić ich umiejętności co do osób odpalonych, aby KAŻDA osoba starająca się o stanowisko admina złożyła przynajmniej 3 uzasadnione skargi na cziterów z dowolnego naszego serwera. Bez skarg na na cziterów nawet niech nie próbuje składać podania.

3. Proszę, aby do punktu

"[b]Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu):[/b]"
Zostało dopisane, aby osoba wkleiła swój status VAC z prostych i wiadomych przyczyn... Czyli miało by to wyglądać mniej więcej tak:
"[b]Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu, oraz wklej screen status VAC):[/b] "

Pozdrawiam, mam nadzieję, że Ci wyżej postawieni zrobią coś w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jest sprawa co do podań. Wiele osób ubiegających się o stanowisko admina na danym serwerze, pisze w amxx np 9/10. A tak naprawde nie mają zielonego pojęcia co to jest, do czego to służy jak się tym obsługiwać. Lub to ich "9/10" w rzeczywistości może być 3/10.. Co do propo. punkt 1 wielkie TAK. Ludzi nie czytają podań tylko patrzą, że większosc jest na tak to piszą "na tak powody up".. Pkt 2 nie koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za wprowadzeniem tego.

Dodałbym żeby po zaakceptowaniu admina pisać do opiekuna serwera na gg bądź steam.

Wtedy będzie można sprawdzić znajomość amx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajne propozycje.Wprowadziłoby to porządek na forum.Ale moim zdaniem 2 punkt odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spoko , można ,by też zrobić , że bez steama nie ma adma , jak dla mnie 2 punkt odpada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział więcej. Czasem niektóre osoby oszukują z wiekiem. Niech po zaakceptowanym podaniu opiekun serwera czy H@ zanim przypisze mu flage admina zaproosi go na krótką rozmowę na TS'ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osoba "A", składa podanie, potem prosi/żebra o danie tak osobie "X", "Y". Dzięki czemu osoba "A" dostaje admina...

Często nie których wypowiedzi nawet nie bierzemy pod uwagę. Przyjmujemy adminów gdyż jest ich mało, zazwyczaj przyjmujemy ich na okres próbny.

Jest dział ze skargami gdzie można złożyć zażalenie na admina i wtedy wyciągniemy konsekwencje.

- Opinie na temat graczy TRZEBA ARGUMENTOWAĆ! Czyli nie piszemy postów typu "Jestem na tak/nie powody wyżej" itp.

- Jeśli nie znasz gracza NIE WYPOWIADAJ SIĘ!

- Nie ma czegoś takiego jak Neutral, jest tylko - TAK lub NIE

- Kiedy zabierasz się do oceniania, przygotuj sensowne argumenty.

- Nie pisz postów, które zawierają tylko treść typu ,,Jestem na nie - Wiek'' lub ,,Założył konto po admina''.

- Jeden argument będzie również traktowany jak jego brak - nawet jeśli poprzednicy wyczerpali już wszystko napisz co DLA CIEBIE ważne jest w przypadku konkretnej osoby

Wszystkie posty typu "jestem na tak/nie", oraz łamiące powyższy regulamin będą nagradzane ostrzeżeniem.

Co do tego jestem na wielkie tak i dostajesz Piwko.

2. Proponuję, podnieść poprzeczkę przyszłym adminom, oraz sprawdzić ich umiejętności co do osób odpalonych, aby KAŻDA osoba starająca się o stanowisko admina złożyła przynajmniej 3 uzasadnione skargi na cziterów z dowolnego naszego serwera. Bez skarg na na cziterów nawet niech nie próbuje składać podania.
Co do tego troszkę bez sensu wyjaśniłem ci w 1 punkcie.
Zostało dopisane, aby osoba wkleiła swój status VAC z prostych i wiadomych przyczyn...

Czyli miało by to wyglądać mniej więcej tak:

Co do tego jestem neutralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Bardzo dobry pomysł - został zrealizowany

2. Niestety jestem na nie.

3. zostanie zrealizowane.

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...