Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Ziolek

Propozycja dodania nowej zabawy

Polecane posty

Moja propozycja polega na tym aby piter dodał do menu zabaw taką zabawę jak KACZKI kaczki polegały by na tym że: wszyscy więźniowie zamieniają się w kaczki a ct muszą je zabić awp kaczki mają trochę mniejszą grawitację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem na nie poco bardziej obciążać serwa jakimiś innymi zabawami te co są powinny starczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na duże TAK . Miałem składać propozycje , ale pisałem z Piterkiem na gg i miał się nad tym zastanowić , kaczki są wypas xd . Jedyną wadą było to , że wszystkim cieło mikro i przerywało , ale od czego mamy say'a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na NIE. Znajdz taką wersje, która nie obiąży serwera i będziesz mógł śmigać ze stałym pingiem podczas tej zabawy. Fajna, bo fajna też ją lubie ale to tylko jak w 100% pewniak to TAK. Jak jest ryzyko, że to będzie klapa nie frajda to na NIE.

Ps. Ludzie wy swojego zdanie nie macie, że wklejacie sam cytat innej osoby? Troche kreatywności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem Na TAk/Nie ponieważ nie które wersje obciążają serwer albo nie działają To jak Piter się zgodzisz to znajdz wersje taką która nie będzie obciążało serwera :Durl?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&docid=P5HoMrKvCvpu9M&tbnid=esAb-KhMlTpdTM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fsearch.4shared.com%2Fq%2F1%2Fmonster&ei=uqpiU6-yJcjJPKzwgJAJ&bvm=bv.65788261,d.bGQ&psig=AFQjCNHZCaRCxHyzmXu0pwUv7sWcmLkkwQ&ust=1399061559497909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem Jak Najbardziej Za.

Powody

-Fajnie się za nimi ganiało

-można sobie potrolować

-Bardzo Fajna Zabawa

-Zabawa Dla TT jak i dla CT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...