Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Bl@deM@$ter

Propozycja regulaminu

Recommended Posts

Propozycja ode mnie pozdro [email protected]

1. Na serwerze obowiązuje kultura; przeklinanie, obrażenie, kłótnie są ZAKAZANE - BAN do 3h. Obraza admina BAN do 1 tygodnia.

2. Zakaz nadużywania mikrofonu (przeklinania, krzyczenia, piszczenia,puszczania muzyki)-Ban do 1h.

3. Zakaz używania cheatów i innych wspomagaczy (np. skrypty) - BAN PERM

4. Zakaz reklamowania innych serwerów i stron www - Ban 1 dzień/tydzień. Jeżeli nie nie pierwszy raz widać u gracza celowe reklamowanie - BAN PERM

6. Admin służy pomocą, lecz nie jest Twoim sługą !

7. Zakaz wchodzenia na tekstury i pod. - Ban do 3h. Jeżeli u gracza regularnie powtarza się sytuacja gdzie celowo wchodzi na tzw. TXT mapy- Ban do 1 dnia

11. Przesiadywanie na Spectator tylko po to aby popatrzeć sobie jak grają inny (wyjątkiem jest robienie demka)- Kick/Ban do 5min.

12. Przeszkadzanie osobom ze swojego teamu rzucając im fleshe, smoke'i, blokując zostaniemy ukarani Banem do 5min.

13. Rash dozwolony dopiero po 15 sek- Nieprzestrzeganie: BAN do 1h.

14. Zakaz puszczania rakiet przez pierwsze 15 sek - Kick/Ban do 30 min.

15. Widzisz cheatera pisz na [email protected] - Pisanie o cheatach na say'u ogólnym- ostrzeżenie/kick/ban 5 min.

16. Kampienie- Ban do 30min.

17. Zakaz używania rakiet po skończonym czasie rundy w celu zranienia bądź zabicia osoby z drużyny przeciwnej- Nieprzestrzeganie: BAN do 1h.

18. Dzielenie nicku z kolegą/bratem/koleżanką itp. A przede wszystkim dzielenia Admina!!!! - Ban PERM. Nick jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla jednego gracza.

20. Zakaz stawiania Min na Bombside, przy Hostach, szybach/drzwiach w miejscach w których nie da się miny przeskoczyć/ominąć.- Ban max 3h

Może trochę byle jak ale można go poprawić to nie problem ale jak się czyta to spoko jest ja jestem na TAK ale trochę nie staranie jak to napisał porobiony ale tak jak mówię można go poprawić to nie problem nawet jak chcecie to mogę wam w tym pomóc :).

Na tak.

A do tego pkt

14. Zakaz puszczania rakiet przez pierwsze 15 sek - Kick/Ban do 30 min. Zawsze można wgrać plugin i takie samo działanie na Hejdza.

A i do tego rashowania to na tak na pewno ^^

20. " nie da się miny przeskoczyć/ominąć.- " tyle z tego punktu, jeżeli da się przeskoczyć to w czym problem,

17. to da się tak ? :D

Co do reszty jestem na tak

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...