Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

:)

Skarga na Admin Kamilek

Polecane posty

Siema.

Może napiszę tutaj co nie co o adminie Kamilek, mam takie małe zażalenie co do tego admina myślę że znajdzie się parę osób tutaj z graczy co mi przyznają rację. Otóż takowy admin po napisaniu na u@ mu danego "czitera" nie wchodzi nawet na speca aby go poobserwować tylko wyszuka w amxmodmenu danego gracza wybierz go i wciśnie podejrzewam klawisz "5" żeby zrobiło 5 screen'ów. Tak powinien zachowywać się admin który ma takiego lenia że nawet nie chce mu się wchodzić na speca żeby zobaczyć czy faktycznie ktoś gra na czitach? Jakieś 10 min temu wszedłem na innym nicku , pograłem sobie i nagle idą ss'y przed sobie zobaczyłem naciskając "tab" tabele wyników jak tam ilu zostało w CT i go nie było na specu a był w grze i nie wiem czy się myślę ale chyba nawet grał. Przepraszam bardzo ale takie zachowanie admina nie powinno być i powinno być jakieś ostrzeżenie żeby się troszkę ogarnął. Bo każdy jego ban jaki jest jest robiony podczas gry.. Nie raz widziałem jak grałem.

Pozdrawiam nick z gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co mialem wiedziec ze to ty patrzalem na ciebie bo zabilem sie speclanie i co nie mozna zrobic ss i odrazu skarga za to ze zrobilem ss?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co mialem wiedziec ze to ty patrzalem na ciebie bo zabilem sie speclanie i co nie mozna zrobic ss i odrazu skarga za to ze zrobilem ss?

Ok mówisz ze lukałeś i przez 30 sec oceniłeś że mam wh? ;) brawo zajebisty admin z Ciebie, takich więcej!!! A tak serio poświęć trochę czasu na to żeby po lukać, nawet na speca nie chce się Tobie wchodzić..

Hmm dowody gdyby było HLTV dałbym z tego czasu i by było widać. Poczekajmy na innych graczy myślę, że coś tu napiszą, albo jacyś admini się wypowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przebywam na serwerze to przesiaduje na spect, a co tam pisza na u@ to juz nie wiem.

Kazdy popelni jakis tam blad, ale nastepnym razem bedzie o nim pamietal jesli na prawde byla taka sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam świadkiem tej sytuacji. :) Dostaliśmy info na u@ i od razu poszły ssy. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przebywam na serwerze to przesiaduje na spect, a co tam pisza na u@ to juz nie wiem.

Kazdy popelni jakis tam blad, ale nastepnym razem bedzie o nim pamietal jesli na prawde byla taka sytuacja.

Ok każdy popełnia ale za każdym razem? Ile razy grałem Kamilek dawał bana to nie był nawet na specu....

bo patrzalem na niego i zrobilem ss bylo podejrzane chyba moze admin zrobic ss

Patrzyłeś przez 30 sec? To jest dla Ciebie podejrzenie? Mhym jak pisałem UP zajebisty admin co w 30 sec stwierdza że jest to CZIT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra juz sie poprawie i nickow nie zmieniaj prosze o zamkniecie tematu

Czyli przyznajesz się do błędu twojego? Słuchaj nie chodzi o zmianę nicków bo mogę ich mieć miliony, ale chodzi o to że nie wchodzisz nawet na speca żeby po lukać.... Inie zamykajcie może ktoś jeszcze się wypowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ty teraz myślałeś że mnie tym udobruchasz? Weź się ogarnij tu chodzi o Ciebie bo nie pełnisz do końca roli admina... A takie teksty to wiesz.. Nie będę nic piał, nie po to skargę pisałem ;o

lol.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...