Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

KiLLeR

Skarga na _ALEKSANDRA_

Polecane posty

Mój Nick w grze: MoTyW 4 fun

Nick Admina/Gracza: _ALEKSANDRA_

IP oskarżonej osoby: 83.25.173.158

Steam ID oskarżonej osoby: STEAM_0:0:41388294

Data,godzina, mapa zdarzenia: Przed chwilą, mapa: de_westwood_new_style

Opis Sytuacji: Więc zacznijmy od tego, że piszę skargę w imieniu brata, na swoim koncie, żeby nie robić MK (Multi-Konta). Dostał bana za to, że pisał na u@, żeby sprawdzić grac za, bo wydawał się podejrzany to ona/on zbanował/a go z powodem: Spam na u@ w dodatku administracja lepiej wie, co ma robic

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Niestety nie mam.

O co prosisz: O ukaranie admina, bo to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostał bana za to, że pisał na u@, żeby sprawdzić grac za, bo wydawał się podejrzany to ona/on zbanował/a go z powodem: Spam na u@ w dodatku administracja lepiej wie, co ma robic.

Owszem, za pierwszym razem napisał, żeby sprawdzić gracza więc to zrobiłem, wyszło na to, że gracz jest czysty.

Za 15 razem, gdy już truł tyłek, o to, żebyśmy go MUSIELI zbanować, bo gra/grał na aimie nadałem bana za spam, to tyle. Następnym razem proszę o nie spamowanie po 1000 miliona razy u@/ zwykłgo say`u bo to psuje atmosferę, gdy jeden gracz pisze 15x to samo, "Zbanuj TEGO za Aima bo grał" w tedy powstaje kłótnia między nimi i psuje się nastrój gry :<. CnK również grał w tym momencie, może potwierdzić jak wyglądało u@. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli admin stwierdził że nie ma sensu nadawać bana graczowi niby " odpalonemu "

żadnego bana nie dawał bo gracz po prostu wydawał mu się czysty!

To że " Twój brat pisze na u@ " nie znaczy że tamten gracz był odpalony.

Spamował więc został ukarany, do zamknięcia.

Przypominam :

"Admin ma zawsze racje! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był sprawdzany, napisaliśmy graczom, że niech demko kręcą jak coś. W drugiej mapie nadal spam na u@, że kolega Kwiatek aima ma, chociaż miał niestety gorsze staty nawet ode mnie. Niestety doigrał się. Bezpodstawna skarga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...