Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PATOLOGIA

Skarga na Szyberka :D

Polecane posty

Siema. Ten temat dotyczy sie admina o nicku Szyberek . Chodzi o sytuacje z dzisiaj w sumie bo to juz bylo dzisiaj w nocy gdzies po godz 00:00 . Dostalem bana o tresci " Ucieczka przed screenami " . Hahahah co jest bardzo smieszne . A zeby bylo ciekawiej jakis admin "poprosil" go o zbanowanie mnie. Albo sie wchodzi i banuje albo nie " PROSI " sie kogos innego o zbanowanie bez podstaw. To ze gralem wczesniej na ns to tylko przez to ze reinstalowalem steam . A wracajac do tej sytuacji skoro ten admin ktory go poprosil o zbanowanie dlaczego nie zrobil screenow wczesniej za nim sie przelaczylem na steam ? Zaplon masz spozniony ? A tak tylko czekalem na to zeby dodac bo nie mam nic do ukrycia :D :D hahahahaha smieszna sytuacja :D Wiecej takich adminow ! :D buahaha

LOG :

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.

[AMXBans] Zbanowany Nick : INNER CIRCLE

[AMXBans] Powod : ' Ucieczka przed ssami. '

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 34571882 '

[AMXBans] Twoje IP : ' 212.106.22.253 '

[AMXBans] ===============================================

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten temat też jest bardzo

śmieszny.

No np z tego powodu iż skąd miał gracz wiedzieć kiedy dostanie SS'y

Temat zostawie dla Szyberka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja napisałam Szyberkowi , żeby wszedł i dał Ci bana , bo akurat nie mogłam , w widziałam że grasz. I to mi uciekłeś podczas ssów.

a tu sam sie przyznał. :)

http://www.sendspace.pl/file/pic/53e7080ee8279a0a8f5d4f7/origin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No np z tego powodu iż skąd miał gracz wiedzieć kiedy dostanie SS'y

Jak Mi walili SS`y, w dolnym lewym rogu miałem biały komunikat: "Mamy Cie :)", wiedziałem w tedy, że MILOF wali Mi ss`y :).

a tu sam sie przyznał.

Olu, ewidentny sarkazm ze strony gracza.

Powiem tyle, jeżeli nie zrobili Ci ss`ów, a dali bana "za ucieczkę przed nimi". To czekamy na admina banującego, który podeśle demko z rozpiską twoich akcji :).

Pozostaje czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahahaha :D ja rowniez poczekam ciekawe co wymysli :)

I to mi uciekłeś podczas ssów.
hahahaha Olu prosze Cie jeszcze chwile gralem i bylem afk i dopiero wylaczylem CS'a . A czasu mialas w brud :D Na co bylo czekac ? Na zbawienie czy na co ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ola napisała że ssy zostały zrobione ale przed nimi uciekłeś.

Olu powiedz o której dokładnie to było, pimp sprawdzi logi :).

A ty kolego sie tak nie sadź bo za cienki w uszach jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to było jakoś po 23.30 :p na HLTV wszystko jest.. widać jak ma wh , bo obserwowałam go pare chwil :) i sam sie przyznał pisząc do mnie na steam , wiec nie wiem czego tu sie jeszcze doszukiwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to było jakoś po 23.30 :p na HLTV wszystko jest.. widać jak ma wh , bo obserwowałam go pare chwil :) i sam sie przyznał pisząc do mnie na steam , wiec nie wiem czego tu sie jeszcze doszukiwać :)

Jeżeli wszystko jest, to proszę o rozpiskę akcji.

@EDIT Nie wiem czemu, ale ostatnie demko jest z 2014-04-24 00:17 , a dziś jest 27, musiało się coś popsuć, więc robimy tak, dostajesz TYMCZASOWE UB, a ja podsyłam temat H@ :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olu wytlumacz mi jedno dlaczego mialbym uciekac przed screenami ? 2 skoro mnie tak obserwowalas to na co sie czailas i wczesniej nie zrobilas jak gralem ? A teraz ze niby ucieczka..hahha :D gram czysto i mimo tego ze gralem chwilowo na NonSteamie to o niczym nie swiadczy :D hahahaha :) jak tak bedziecie dalej postepowac to same dzieci bd u tutaj grac i lamusy. Takze nie wmawiaj mi ze gralem na WH i ze ucieklem..Poprostu mialas spozniony zaplon do tego zeby to zrobic . Jak juz mowilem wczesniej reinstalowalem STEAM i dlatego gralem na NS ale bez zadnych haxow.

Głupia skarga,głupi gracz. NA wh ewidentnie grał a płacze;;;;

dawaj zerowcu 1vs1 :D hahahahahaha jak taki kozak jestes :D tylko kur... nie placz pozniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to oszukiwałeś czy nie? :) Pamiętaj,że admini mają rację i jeżeli Było podejrzenie o Czit to dostałeś screeny i Bana... Sory ale to głupie Dla Mnie trochę.

><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...