Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

aCe

Skarga

Polecane posty

Mój Nick w grze: ":D"

Nick Admina/Gracza: Master i Szkielet

IP oskarżonej osoby: nie mam.

Steam ID oskarżonej osoby: bo admini tu steam mają...

Data,godzina, mapa zdarzenia: de_dust_xa

Opis Sytuacji: Gram klasą komandos. Typek podłożył pake wysoko tak,że klasą bez skoków nic się nie da zrobić , wskoczyć tam ,żeby ją rozbroić. Napisałem na u@ ,żeby go upomnieli albo kickli chociaż. A oni do mnie (zmiast napisac na say`u dla normalych graczy to na @@) "Nie pisz na u@ o takich bzdetach" . Niestety screena nie mam ale mam log z consoli dam poniżej. Po za tym ciągle piszą na @/@@ o pierdołach. np. "hahahha" (nie tylko Master i Szkielet"

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:

==========================================

Zostales wykopany przez Master

Powod: "Ogarnij sie i wroc"

Jezeli uwazasz, ze kick byl bezpodstawny zglos to na http://Cs-StaraSzkola.pl

==========================================

(Wiem ,że to tylko głupi kick ale to nie była 1 tego typu sytuacja z tymi i innymi adminami)

O co prosisz: Aby Black odebrał im admina albo chociaż ich SUROWO upomniał.

PROSZĘ ABY ZWYKLI USERZY SIĘ NIE WYPOWIADALI.

p.s - mam już screena moge dać na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój Nick w grze: ":D"

Nick Admina/Gracza: Master i Szkielet

IP oskarżonej osoby: nie mam.

Steam ID oskarżonej osoby: bo admini tu steam mają...

Data,godzina, mapa zdarzenia: de_dust_xa

Opis Sytuacji: Gram klasą komandos. Typek podłożył pake wysoko tak,że klasą bez skoków nic się nie da zrobić , wskoczyć tam ,żeby ją rozbroić. Napisałem na u@ ,żeby go upomnieli albo kickli chociaż. A oni do mnie (zmiast napisac na say`u dla normalych graczy to na @@) "Nie pisz na u@ o takich bzdetach" . Niestety screena nie mam ale mam log z consoli dam poniżej. Po za tym ciągle piszą na @/@@ o pierdołach. np. "hahahha" (nie tylko Master i Szkielet"

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:

==========================================

Zostales wykopany przez Master

Powod: "Ogarnij sie i wroc"

Jezeli uwazasz, ze kick byl bezpodstawny zglos to na http://Cs-StaraSzkola.pl

==========================================

(Wiem ,że to tylko głupi kick ale to nie była 1 tego typu sytuacja z tymi i innymi adminami)

O co prosisz: Aby Black odebrał im admina albo chociaż ich SUROWO upomniał.

PROSZĘ ABY ZWYKLI USERZY SIĘ NIE WYPOWIADALI.

p.s - mam już screena moge dać na pw

Pake mozna podłozyc w dowolnym miejscu,klasa assain i shadow by sobie poradziły przykoro mi ale to jest twoj problem jaka klasa grasz.Nie musiałaes robisz az takiej afery. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry ,że się wypowiadam. Ale ja mu tylko to napisałem on od razu zaczął pisać po co pisze mu bzdety na u@ i dał kicka. Nie dość ,że jest ns`em to nic MOIM ZDANIEM nie ogarnia. Ludzie piszą na say`u ,że typek ma wh on nie wejdzie sobie na specta ani nic tylko gra dalej...

---------------------

Tak myślałem ,że nikt nic nie zrobi bo o ile się nie mylę Master jest tu moderatorem...heh <śmiech>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ace ja nie ogarniam ?? Jestem adminem już prawie rok na tym serwie i jak nie mam ogarniać posadę admina na serwerze PB ?? Pake można podłożyć w każdy sposób i nie wiem , po co napisałeś nie potrzebną skarga na mnie i mojego niby kolegę Szkielta ;) I co ciebie interesuję , że mam ns i jeszcze nie piszemy bzdetów , tylko żeby admin emso nie spamował na @@@ . Na drugi raz za przeproszeniem pomyśl co piszesz dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Master ? Nazywasz mnie dzieckiem ? Jesteś zaledwie rok starszy więc ja dużej różnicy nie widzę :)

Proszę to zamknąć bo tak jak napisałem wyżej - jest on moderatorem to nic mu nie zrobicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...