Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

WDSTT

Propozycja.

Polecane posty

Witam, proponuję aby dodać nową rzecz do regulaminu.By w CT mogły być osoby od 13 roku życia.Dlaczego ?Ponieważ dużo graczy jak i ja narzekamy na głos osób grających w CT.Są to osoby nie ogarniające jak i młode.Przykładowo fifi co chwile do CT idzie a ma 11 lat ... Lub inni gracze, to bardzo denerwuje ponieważ zazwyczaj takie osoby zbytnio nie ogarniają lub denerwują swoim nie dojrzałym zachowaniem. Gdyby propozycja była akceptowana, osoby takie gdyby poszły do CT byłyby banowane nie wiem na godzine/może trzy.To już zależy od admina który nałoży bana. Moim zdaniem dużo graczy może być zadowolonych z tej propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z WDSTT, fifi to nie ogar co chwile jak idzie do ct to nikt go nie chce tam bo on piszczy przez mikro nawet kreatywnie prowadzić nie umie

jak gra on w ct to ludziom żyć się odechca piszą kill itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"]zgadzam sie z WDSTT, fifi to nie ogar co chwile jak idzie do ct to nikt go nie chce tam bo on piszczy przez mikro nawet kreatywnie prowadzić nie umie

Dokładnie + ciągle się wpycha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja niezbyt się zgadzam żę od 16 r życia bo wtedy serwer by stracił trochę graczy ja jestem za tym aby ct było od 13lat. to by wystarczyło. Bo się zgadzam tylko że fifi się pcha i nawet kretywnie prowadzić nie umie ale już od 13 lat już są ludzie rozwinięci i wiedzą oco chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i spoko , ale czy będziesz miał 100 procentową pewność , że ktoś ma te 13 lat ? Taki neutral .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem propozycji. Jak od 13 lat? Nie ma na to rady. Jak admin jest na serwerze to może dać bana na CT (no chyba, że nie ma takiego pluginu na serwerze). A jak nie ma to co zrobisz? Będziesz musiał przeczekać taką osobe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym aby przywrócono ZAKAZ GRY W CT

dla osób bez mutacji.

Chyba że administracja pozwoliła by na to takiemu delikwentowi

jak np. Monologowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie nawet i +18 w CT. Tylko czy poza miernymi przypadkami ktoś będzie spełniał taki wymóg i grał? Na papierze ładnie wygląda, w praktyce to już gorzej. A potem zacznie się narzekanie by przywrócić wcześniejsze zasady i tak w kółko.

Jeśli ktoś nie prowadzi kreatywnie to w czym problem żeby przenieść go do TT?

Propozycja odrzucona.

#Zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...