Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

marko2403

Kolejny raz prośba o Unbana Henry2403

Polecane posty

Na ostatnim poście napisałem w złym miejscu i także źle napisałem bo pisało tam o undbind , a było trochę późno a ja byłem zmęczony i nie zauważyłem pomyłki , wiec ja znowu chciałbym prosić tym razem o undbana , PiTeR mnie źle zrozumiał bo także nie chodziło mi o undbana z dnia na dzień ponieważ jakaś kara musi być , i nie do końca jest tak jak myślą że to ten bind bo ja go usunąłem ale jakiś chłop prosił o reklamę a wiedziałem że jej potrzebuje FoCuS i MENTOS więc mu dałem ip ich serwera a piter chyba uznał to jako reklamę a bardzo mi zależy na tym serwerze więc Proszę o kolejne zrealizowanie mojej proźby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt , bylem tam i widzialem jak kolega prosil o to IP , to mu chlopak podal i pomogl . Dla mnie to chamstwo ,bo marko(henry) kupil vipa na 2 miesiace i w tym samym dniu dostal bana permanetnego :/ Prosze o ub dla kolegi , bo fajnie się z nim gra :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że dostałeś bana za reklamę serwera.

Trochę wyjaśniłeś ( a raczej próbowałeś wyjaśnić ) sytuacje na odwal się.

Wydaje mi się że chodzi Ci o to iż " zareklamowałeś - Podałeś IP " serwera naszej sieci " cs-staraszkola.pl "

a Piter nie sprawdził IP i uznał to za reklamę serwera innej sieci?

Jeśli TAK, wnoszę o UB.

Proszę o sprawdzenie logów serwera jeśli osoba zakładająca podanie

zastosuje się do wzoru ( poda Miejsce zdarzenia, Godzine + date itd ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój nick z gry:henry2403

Twój SteamID:NIESTETY MAM NONSTEAM (KIEDY ZAKLADEM KONTO PRZEZ PRZYPADEK ZLE USTAWILEM)

Twoje IP:83.218.117.232

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):Zsotalem zabnowany chyba to byl 25.04.2014 data godziny ie pamietam ale tak chyba kolo 1 w nocy

Powód bana:Niby zostalem zbanowany za Reklame a naprawde tylko podawalem IP a niektorzy mysla ze to jest bind ktosy kazali mi przed tem usunac ze jak juz wspomnialem wczesniej zostal on usuniety

Link do screenów: Nie mam scrynow do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marko2403, Proszę o podanie tego IP mi na PW/PM a ja sprawdzę czy to są nasze serwery jeśli tak to dostaniesz UB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za reklamę Serwera jest ban. Na przyszłość radzę zapoznać się z regulaminem Serwera oraz wykazem czasowym banów.

Kupno Vipa nie zwalnia z przestrzegania zasad na Serwerze.

Brak UB.

#Zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...