Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

WDSTT

Skarga na henry2403

Polecane posty

Data zdarzenia (Dokładny dzień oraz godzina): 24.04.2014 godziny nie pamiętam ale chyba około siedemnastej.

Oskarżyciel (Nick składającego skargę):WDST

Oskarżony (Nick na którego składasz skargę):henry2403

Mapa (Miejsce akcji):Nie pamiętam nazwy ;/

Powód/ody (Podaj powód skargi): Gdy gracz henry2403 jest w CT, to w czasie gry gdy gracz nic nie złamie z regulaminu, po prostu robi wszystko dobrze.On podchodzi i uderza kilka razy/lub raz kilka osób lub jedną. Gdy uderza gracza mówi "piąteczka" "żółwik" I to bardzo denerwuje bo traci się hp -,- .Wczoraj już jemu powiedziałem bo mi zbił do 10 hp powiedziałem by się ogarnął bo złoże skargę a ten potem dalej to samo -,-.A jak się ucieka wtedy jak on uderza to zabija bo ktoś ucieka ... Przecież to jasne że osoba ucieka przez to by on ją nie zabił ...

IP , Steam_ID (Podaj dane oskarżonego): Piter to ma, bo henry2403 ma vipa.

Dowód/ody (Demko, ss'y itd.):Nie mam ale gracze mogą to potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz Racje

Na Jail Breaku to się nazwa "Prowokacja"

Więc za to można zabic strażnika

I tak masz racje henry tak robi czyli podchodzi i uderza ale dla mnie to nie ma znaczenia :D

Niech wypowie się piter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz wielką rację

Zawsze gdy jest w ct to zawsze podejdzie i uderza czasem nawet zbije kilka razy, A to graczy bardzo denerwuje to się nazywa prowokacja i gracze uciekają przez niego giną bo uciekają przednim aby on ich nie bił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewidentne prowokowanie + zbijanie hp.( bana bym dal na 3 godzinki )

Piter nie musi miec jego ip, pewnie dal mu vipa na nick + haslo :).

Jako iż był upominany wnoszę o bana na 24 godziny.

Jednak bez dowodów możesz go co najwyżej pocałować w pupe :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak henry ma ban perma za reklamę wiec nie dawać mu bana na śmieszne 24 h tylko na zawsze

i zgadzam się z WDSTT, jak jest w ct bije bez przyczyny i gada piona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to robiłem przyznaje sie ale ja to robie strasznie rzzadko kiedy mi bije w glowe jesli wam to przeszkadza wystarczy powiedziec i wybranym osoba nie musze dawac piateczek ,zolwikow, blaszek, itd. a jesli was to denerwowalo czebalo sie zbundowac wystarczy sie odwrocic :D za moja glupote przepraszam cie WDST oraz inny urazony przezemnie graczy niech piter zdecyduje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marko2403, Już tobie nie jedno krotnie zwracałem uwagę byś się opanował ponieważ poleci skarga w twoją stronę, a ty miałeś mnie że tak nie brzydko powiem w PUPIE :) . Nie jedno krotnie również od innych graczy ale również miałeś to gdzieś, bo przecież po co się ich słuchać ty wiesz lepiej ...Przeprosin nie uznaję ponieważ jak już pisałem wyżej.Kilka krotnie zwracano tobie uwagę, już nie wspomnę o tym że wyzywasz młodszych od "pedałów" i "debili" Ponieważ nie mają mutacji :) .Również tobie zwracałem uwagę, ty jak i każdy z nas kiedyś nie miał mutacji oraz był dzieckiem więc takie zachowanie moim zdaniem jest szczeniackie.Zachowujesz się jak gówniarz i powinieneś za to ponieść konsekwencję, o których zadecyduje Piter. Zawsze gdy zobaczę Cię na serwerze kilkanaście razy trzeba Cię upominać.

*A to przeklinasz

*A to wyzywasz młodszych od "pedałów" lub "debili"

*A to bijesz kogoś i to uznajesz jaką "piąteczka" Itp ... O dalszym losie sprawy zadecyduje Piter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze podaj mi kiedy jakies dziecko przezwalem pedal albo debil kiedy mi mowiles ze mam soie ogarnac bo ja jakos tego nie pamietam nigdy nikt nie mialem nikogo w "PUPIE" poniewasz jas toleruje graczy a najwyzej moglem przezywac nie ogarniete osoby a jesli to tobie przeszgadza to powiedz kiedy , jakos asdf nie przezywam a jest odemnie o ile starszy CO wiec nie mow ze moje zachowanie jest szczeniackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym zachowaniu się na serwerze WDST (co to Ja musialem sie oczytac na u@) kolega chyba zapomnial ,ze nie tylko 1 osoba moze to czytac . Takie szly "gejowskie" teksty od Ciebie do NeverBackDown tak ,ze domyslam się kto jest tymi dwoma chlopaczkami z humorem ;).

Prosze podaj mi kiedy jakies dziecko przezwalem pedal albo debil kiedy mi mowiles ze mam soie ogarnac bo ja jakos tego nie pamietam nigdy nikt nie mialem nikogo w "PUPIE" poniewasz jas toleruje graczy a najwyzej moglem przezywac nie ogarniete osoby a jesli to tobie przeszgadza to powiedz kiedy .

Ja jakos nigdy nie slyszalem jak kolega przezywal innych (przynajmniej w czacie jak ja gralem).

jakos asdf nie przezywam a jest odemnie o ile starszy CO wiec nie mow ze moje zachowanie jest szczeniackie

Pisalem z kolegą na gadu-gadu i myslal , ze mam wiecej lat jak 13 (pewnie po glosie) , mnie jakos nigdy chyba nie przezywal , a jak tak to juz w pozytywnym znaczeniu ;).

Takie o to piąteczki jakos nie przeszkadzaja , najwyzej raz oddacie to sprawa przycichnie , albo walnąć mu dynke i po klopocie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając pod zmienionym nickiem obserwowałem henry'ego :).

Wyzywanie/przeklinanie czy też bezsensowne fk + zbijanie hp to

nic trudnego dla naszego oskarżonego.

Jednak jak już napisałem, bez dowodów

nie uzyskasz niczego.

Proszę o demko z gry ( nie hltv, ponieważ NIE nagrywa głosu ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

asdf, Haha proszę Cię.Z Neverem to my sobie to dla jaj robimy na serwerze.Robimy to tylko i wyłącznie dla humory więc nie wiem o co tutaj tobie chodzi ...Co do henrego to nie raz na u@ pisałem że mówi do jakiegoś gracza bez mutacji by się zamknął bo ma "głosik jak pedał" .A poza tym ty nie musisz wszystkiego widzieć bo nie zawsze jesteś na serwerze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skargą bez zbitych dowodów nic nie zdziałasz.

Po za tym owy gracz ma perma za reklamowanie więc to wyjaśnia kwestię jakiejkolwiek kary dla niego.

#Zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...