Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Forumowy Oprawca

Mapcycle oraz rozgrzewka

Polecane posty

Tak dzisiaj grałem i grałem i zauważyłem,że sporo map nie jest granych. Jestem obecnie grającym najwięcej adminem na srv. Może postaralibyśmy się o zmianę mapcycli ? Wiele jest map, gdzie jest zmieniony w jakiś sposób westwood i dust. Niestety wiele mniejszych i ładniejszych mapek nie było branych pod uwagę.Proponuję zmianę do 20, góra 25 mapek, które myślę, że spodobają się graczom.

Oto proponowany mapcycle:

cs_assault

de_aztec

de_dust

de_dust2

de_dust_long

de_eldorado

de_inferno

cs_italy

cs_italy2

de_kabul

de_alexandra

de_nuke

cs_office

de_train

de_tuscan

de_westtime

de_westwood

de_westwood_big

cs_wiocha

Proponowane nowe mapy do wgrania:

de_csp_mansion_beta_1

de_algeria

de_southwood

de_mirage

Zapraszam do wypowiadania się na temat mojego pomysłu. Myślę,że źle nie będzie, a wręcz przeciwnie. Wiem, że to WesternMod, ale czy tylko westwoody i dusty są ? NIE !

Druga sprawa to rozgrzewka. ie myśleliście aby dać takie np.30-45 sekund aby wszyscy gracze weszli w tych sekundach dać rozgrzewkę na same noże ? Może minimalnie uatrakcyjniłoby się nasz serwer. Co do muzyczki an tej rozgrzewce to nadawałaby się muzyczka Bezimiennych "Walka ! ! !".

Zapraszam do zapoznania się z moimi przemyślanymi propozycjami i do pozytywnej oceny mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mapy to jestem na Tak. Moim zdaniem przydały by się jakieś nowe dobre mapy, bo najczęściej ludzie biorą np. cs_assault, a potem np. cs_assault_upc. :facepalm: Wtedy grać się odechciewa jak są w kółko te same mapy. To samo bywa z westwoodami i dustami. Więc jestem za wgraniem nowych mapek.

A jeśli chodzi o rozgrzewkę to jestem na Tak. Myślę, że było by ciekawiej. :] Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto proponowany mapcycle:

cs_assault

de_aztec

de_dust

de_dust2

de_dust_long

de_eldorado

de_inferno

cs_italy

cs_italy2

de_kabul

de_alexandra

de_nuke

cs_office

de_train

de_tuscan

de_westtime

de_westwood

de_westwood_big

cs_wiocha

Usunąć "de_alexandra" w cholerę, ponieważ robiąc zooma z AWP mamy czarny ekran i trudno grać klasą Lucky Luke. Oraz 3x pod rząd westwood?, trochę nudna gra by się zrobiła, w dodatku to samo z dustami. Ja daje tutaj swoją propozycję MC:

cs_assault

de_aztec

de_dust

de_westwood

de_dust_long

de_eldorado

de_inferno

cs_italy

cs_italy2

de_kabul

de_nuke

cs_office

de_westtime

de_dust2

de_westwood_big

de_train

cs_wiocha

de_tuscan

Proponowane nowe mapy do wgrania:

de_csp_mansion_beta_1

de_algeria

de_southwood

de_mirage

Mirage i algeria są świetną propozycją, a reszta ujdzie w tłumie.

Druga sprawa to rozgrzewka. ie myśleliście aby dać takie np.30-45 sekund aby wszyscy gracze weszli w tych sekundach dać rozgrzewkę na same noże ? Może minimalnie uatrakcyjniłoby się nasz serwer. Co do muzyczki an tej rozgrzewce to nadawałaby się muzyczka Bezimiennych "Walka ! ! !"

To tak, Co do rozgrzewki jestem a TAK, ale ja bym wprowadził urozmaicenie, że rozgrzewka z LOSOWĄ bronią w dodatku 30sec. Oraz za zabójstwo dostajemy expa, ale nie przedmiot (podczas rozgrzewki oczywiście). A co do muzyki osobiście dałbym Z.B.U.K.U - Do końca 0:32 - 1:04, lub Bezczel -Husarz 0:20 - 0:53 te nutki dają powera na start :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...