Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

`Magic.

skarga na M4rios

Polecane posty

Mój Nick w grze:`Magic.

Nick Admina/Gracza:M4rioS

IP oskarżonej osoby:niemoge sprawdzic

Steam ID oskarżonej osoby: niemoge sprawdzic

Data,godzina, mapa zdarzenia:22:00, 24.04.2014

Opis Sytuacji: de_eldorado i jak podskakuje sie i przez plot wali kulkami mozna to robic nie mozna tylko he przez to rzucac, a on mi dał bana na 30min

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Pozostalo ci 26 minut i 50 sekund bana.

[AMXBans] Zbanowany Nick : `Magic.

[AMXBans] Powod : ' Po ktoryms ostrzezeniu z rzedu gracz nadal skanuje brame czyli rashuje '

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1788775956 '

[AMXBans] Twoje IP : ' 89.228.236.175 '

[AMXBans] ========================================

O co prosisz:Warn/w przypadku duzej ilosci warnow zabranie adma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga nie słuszna grałem przecież na servie sam biłeś przez bramę no sory ale ban słuszny a poza tym inni tez za to bana dostali wiec się nie rzucaj. Gdyby mieliśmy dać bana wszystkim to nie miał by kto grać ja już mu powiedziałem że za to powinien być ban na 5 min no ale on dopiero dostał admina wiec się musi nauczyć on jest tylko człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 2014-04-25, 10:43 ]

Skarga nie słuszna grałem przecież na servie sam biłeś przez bramę no sory ale ban słuszny a poza tym inni tez za to bana dostali wiec się nie rzucaj. Gdyby mieliśmy dać bana wszystkim to nie miał by kto grać ja już mu powiedziałem że za to powinien być ban na 5 min no ale on dopiero dostał admina wiec się musi nauczyć on jest tylko człowiekiem.

Jak dostanie na 5 min to sie nie nauczy xd a na 30 min to juz jakas szansa jest ze nie bedzie tego robił koljny raz :p

[ Dodano: 2014-04-25, 10:44 ]

Mój Nick w grze:`Magic.

Nick Admina/Gracza:M4rioS

IP oskarżonej osoby:niemoge sprawdzic

Steam ID oskarżonej osoby: niemoge sprawdzic

Data,godzina, mapa zdarzenia:22:00, 24.04.2014

Opis Sytuacji: de_eldorado i jak podskakuje sie i przez plot wali kulkami mozna to robic nie mozna tylko he przez to rzucac, a on mi dał bana na 30min

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Pozostalo ci 26 minut i 50 sekund bana.

[AMXBans] Zbanowany Nick : `Magic.

[AMXBans] Powod : ' Po ktoryms ostrzezeniu z rzedu gracz nadal skanuje brame czyli rashuje '

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1788775956 '

[AMXBans] Twoje IP : ' 89.228.236.175 '

[AMXBans] ========================================

O co prosisz:Warn/w przypadku duzej ilosci warnow zabranie adma.

Ban dany prawidłowo,zwracamy Ci uwage kilknascie reazy Ty nic wiec? :facepalm:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten admin jest dziwny daje bany niesłusznie!!!! 12.15 dzisiaj dostalem bana na wiocha a wcale mnie na txt niebylo.. admin M4rioS tak banuje za duzo moze i sie mu w glowie poprzewracalo cwelowi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och dzieci piszecie skargi , o byle co xd To nie jest wart !! Tak i tak ta skarga nie będzie słuszna na admina pb , bo M4rios dał dobrze bana i nie ma dowodu do tego , że Magic tego nie zrobił lub zrobił ;) Moim zdaniem skarga nie słuszna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: M4rioS

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Powod: 'TXT na poprzedniej mapie.'

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:35596747'

[AMXBans] Twoje IP: '79.185.73.223'

[AMXBans] ===============================================

Mój Nick w grze: OSA

Nick Admina/Gracza: M4rios

IP oskarżonej osoby: -

Steam ID oskarżonej osoby: -

Data,godzina, mapa zdarzenia: 12:45

Opis Sytuacji: Grałem sobie na mapie de_dust2_long opracowałem nową taktykę bo poprzednią wszyscy znali i się pchali:) Całą sytuację przedstawie w ss tak jak było przed banem

SS 1: azoItXo.jpg

Minęło 10 sekund od rozpoczęcia rundy szykuję się aby wyskoczyć za ściany i teleportować się na resp tt.

SS 2:nQ0hpzm.jpg Na nożu (shadow) obczajam gdzie kto jest.

SS 3: E8GZApk.jpg Aktywowałem otumaniacz zabiłem jednego gościa

SS 4: K1lnhk8.jpg Cofnąłem się zabiłem następnego.

SS 5: EQ4fFJ2.jpg W tym miejscu stał ktoś AFK

SS 6: BORZPrt.jpg Tam był jeden kamper

SS 7: KTtHvg1.jpg Tutaj następny.

Cała sytuacja działa się bardzo szybko Admin M4rios pewnie się zdziwił jak ja tak szybko się tam znalazłem i tylu graczy wyeliminowałem ok. 5-6. Nigdzie nie było txt a banik jest pewnie nawet mnie nie obserwował tylko ktoś mu powiedział jest paru takich graczy, co mnie nie lubią( a jak to gimby, ruszysz jednego przylatuje cała banda) nie chciałem nikogo obrazić, bo niektórzy są w porządku i mają olej w głowie.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Opisałem.

O co prosisz: O zwolnienie gracza M4riosa bo adminem nazwać go nie można a wydawał się w porządku, z funkcji admina pb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: M4rioS

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Powod: 'TXT na poprzedniej mapie.'

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:35596747'

[AMXBans] Twoje IP: '79.185.73.223'

[AMXBans] ===============================================

Mój Nick w grze: OSA

Nick Admina/Gracza: M4rios

IP oskarżonej osoby: -

Steam ID oskarżonej osoby: -

Data,godzina, mapa zdarzenia: 12:45

Opis Sytuacji: Grałem sobie na mapie de_dust2_long opracowałem nową taktykę bo poprzednią wszyscy znali i się pchali:) Całą sytuację przedstawie w ss tak jak było przed banem

SS 1: Obrazek

Minęło 10 sekund od rozpoczęcia rundy szykuję się aby wyskoczyć za ściany i teleportować się na resp tt.

SS 2:Obrazek Na nożu (shadow) obczajam gdzie kto jest.

SS 3: Obrazek Aktywowałem otumaniacz zabiłem jednego gościa

SS 4: Obrazek Cofnąłem się zabiłem następnego.

SS 5: Obrazek W tym miejscu stał ktoś AFK

SS 6: Obrazek Tam był jeden kamper

SS 7: Obrazek Tutaj następny.

Cała sytuacja działa się bardzo szybko Admin M4rios pewnie się zdziwił jak ja tak szybko się tam znalazłem i tylu graczy wyeliminowałem ok. 5-6. Nigdzie nie było txt a banik jest pewnie nawet mnie nie obserwował tylko ktoś mu powiedział jest paru takich graczy, co mnie nie lubią( a jak to gimby, ruszysz jednego przylatuje cała banda) nie chciałem nikogo obrazić, bo niektórzy są w porządku i mają olej w głowie.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Opisałem.

O co prosisz: O zwolnienie gracza M4riosa bo adminem nazwać go nie można a wydawał się w porządku, z funkcji admina pb.

Ale chwila my tu moowimy o PB ? bo takich modeli borni na PB jeszcze nie widziałem :(:( Ale bardzo ładnie ssy :facepalm: dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chwila my tu moowimy o PB ? bo takich modeli borni na PB jeszcze nie widziałem :(:( Ale bardzo ładnie ssy :facepalm: dzieci...

Ale z ciebie nieogar :facepalm: Jak miałem zrobić ss jak miałem bana?? "dzieci" Chociaż coś wyjaśniłem bo sfery wyższe mogły nie zrozumieć albo wgl że skarga jest niesłuszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dramat to są niektórzy admini na PB. Bardzo często widzę jak gracze wyzywają się na sayu piszą głupoty itp a admin nie zareaguje ! A broń Boże aby mu coś napisać na u@. Bo wtedy on od razu "Nie zaśmiecaj mi u@ takimi pierdołami"

Moim zdaniem skarga słuszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...