Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

GotuŚ

Admin [GotuŚ]

Polecane posty

Imię: Krystian

Nick: GotuŚ

Ile masz lat: 14

Ile grasz w cs`a: Około 3/4 z przerwą

Byłeś już administratorem serwera?: Tego nie byłem lecz byłem adminem innych serwerów oraz obecnie jestem adminem naszego serwera DR

Znajomość amxx w skali od 1do 10: 5/6

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): http://steamcommunity.com/profiles/76561197961289216/

Posiadasz działający mikrofon: Owszem

Płacisz SMS/ przelewem/reklamami: I tu jest problem. Nie mam za bardzo pieniędzy by płacić składki. Mogę częściowo robić reklamy za admina. Jeżeli nie ma innej opcji niż Składka no to trudno.

Dlaczego ty?: Dlaczego ja? Jestem miły, ogarnięty, kulturalny bynajmniej ja tak sądzę. Myślę że nadaje się na administratora gdyż jestem lubianą osobą na sieci i nie mam tutaj chyba żadnych wrogów. Lubię pomagać innym. Jestem bardzo aktywny na serwerze a także na forum. Jest mało adminów a myślę że się jeden przyda do pomocy adminom.

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: GG: 48991241 Steam: GotuŚ (Link Powyżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie

Powody

-Wiek

-Minimum 15 dni przegrane na serwerze. ( To nie jest na pewno spełnione )

+/- AMX

-Składka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pół na pół

Ponieważ

-składki

+wiek

+steam

-przegrane godziny

+zależy

Jednak Jestem na TAK ogarniesz :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Składki oraz wiek to są minusy.Owszem, jesteś spokojny miły, ale masz admina na dr'ze, a ile tam grasz ? Dasz radę tu i tu ogarniać ? Na TS'ie chwaliłeś się, że tam w ogóle nie grasz to po co tobie admin ? Skoro tamte obowiązki olałeś ? Jestem na NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Składki

Każdy admin ma obowiązek płacenia składek - Niezdolność do opłacenia składki skutkuje odebraniem praw admina na serwerze. 

-Nie ma graczy narazie więc nie będzie co robić tam.

-Masz już admina na DR, i tam świecisz małą aktywnością.Co jeśli będzie tak na CoD'ie ? ;p

Przykro mi Gotuś lubię Cię ale jestem na Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gotuś mordko miło całej sympatii do Ciebie jestem na NIE, nie przekonuje mnie twój wiek. Nie wiesz jak będziesz opłacał admina, oraz Spadła twoja aktywność na DR, ogarniesz dwa servery na raz?

Jeżeli poprawisz aktywność na DR i COD, oraz będziesz się wykazywał przestrzeganiem regulaminu to można będzie przymknąć oko na twój wiek.

Ps. Myślę, że napiszą coś w stylu _po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Składki oraz wiek to są minusy.Owszem, jesteś spokojny miły, ale masz admina na dr'ze, a ile tam grasz ? Dasz radę tu i tu ogarniać ? Na TS'ie chwaliłeś się, że tam w ogóle nie grasz to po co tobie admin ? Skoro tamte obowiązki olałeś ? Jestem na NIE.

_________________

Pochwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...