Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Sn1CkY

Propozycję i Uwagi do DeMoN`a

Polecane posty

Witam. Nie będę się rozpisywał, bo nie mam czasu.

1. Na pierwszy rzut oka widać błąd estetyczny w kodzie : (wkradła się literka "y"), proszę o edycję i usunięcie problemu :)

IMG] 35i8y7a.png

2. Proponuję, żeby podczas gry wyświetlały się informację o naszym lvl, oraz perku i innych duperelach, coś takiego:

2wcfnfc.png

3. Wnoszę o dodanie Perku/Przedmiotu/itemie są różne nazwy przedmiotów.

4. Wraz z dodaniem przedmiotów proszę o ustawienie ich wytrzymałości. Co to znaczy?

Dostajemy przedmiot, który ma 100 wytrzymałości, po naszej śmierci wytrzymałość przedmiotu się obniża o liczbę "10", co oznacza, że po naszych 10 zgonach tracimy przedmiot.

5. Misje, wiadomo o co chodzi, proponuję dodać misję dla "początkujących" od 1 do 1.5k lvl, 2k lvl, oraz misję dla "zaawansowanych" od 1.5k/2k lvl do 4k lvl.

6. Punkty Honoru, za każde zabójstwo przeciwnika dostajemy 1ptk Honoru. Do czego one służą?, otóż to waluta sklepu.

7. Dodać "/sklep" , gdzie mogli byśmy kupić Doświadczenie, losowy przedmiot, czy inne takie.

To na razie tyle bo nie mam czasu, bez odbioru !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Poprawione.

2. Przecież tak jest.)

3. Nie rozumiem.

4. Możliwe,ze perki będą miały wytrzymałość(Nie pewne ponieważ uważam,że lepiej jest bez).

5. Misje zostaną dodane.

6. Czytaj pkt. 7.

7. Ty grasz na pewno na tym codzie? ;p U mnie jest /skelp.Mozliwe,ze będzie niedługo za jakaś walute zamiast $.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Poprawione.

2. Przecież tak jest.)

3. Nie rozumiem.

4. Możliwe,ze perki będą miały wytrzymałość(Nie pewne ponieważ uważam,że lepiej jest bez).

5. Misje zostaną dodane.

6. Czytaj pkt. 7.

7. Ty grasz na pewno na tym codzie? ;p U mnie jest /skelp.Mozliwe,ze będzie niedługo za jakaś walute zamiast $.

Wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...