Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Patatajnik

skarga na admina Skurwiel

Polecane posty

Data zdarzenia (Dokładny dzień oraz godzina):Dzisiaj 16:50

Oskarżyciel (Nick składającego skargę): ||Noth!ng||

Oskarżony (Nick na którego składasz skargę): $kurw!eL

Mapa (Miejsce akcji): jail_2014

Powód/ody (Podaj powód skargi):Admin zbanował mnie za obraza za to iz skłamał i groziło to od innego admina banem .. Mianowicie był pojedynek i straznik (Admin) pytał się czy uzywa zuma i a no to nasz wspaniały admin napisał uzywa czy cos takie więc skłamanie . wiec NeverBackDown (strażnik w CT) przegrał i chciał dać bana Terroryscie który go zabił więc napisałem ze klamali i do tego "idiota $kurw!eL" i dał mi bana .

IP , Steam_ID (Podaj dane oskarżonego):Nieznam .

Dowód/ody (Demko, ss'y itd.):Demo HLTV po zmianie mapy.

Oj $kurw!eL widzisz "A no i mam dowody jak nothing obrazał mnie i AsdF" przecież napisałem ""idiota Skurwiel" a AsdF chyba z tego co pamiętam nic nie pisał . :facepalm:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem swiadkiem tego że Ziolek (terro) używał Zooma Ban nie słuszny jest bo jak $kurwiel obrażał i dostał adma to nw czm Nothing go niema ....

eee , panie Dokladnie widzialem zajscie i Ziolek (Ziółek) nie uzyl celownika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem z Nothingiem, sytuacja którą przedstawiłeś jest bardzo prawdopodobna wnioskując po jego wcześniejszym zachowaniu na serwerze.

Jednak nie bylo mnie na serwerze, mam nadzieje że w końcu Piter przejrzy na oczy i administracja będzie ogarnięta - To że ktoś gra od początku serwera nie oznacza że może łamać regulamin!.

Jesli HLTV poprze to co przedstawiliscie, skarga jest słuszna i liczę na jakieś kosekwencje w strone Nothinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...