Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Tiger

tyja02

Polecane posty

Mój Nick w grze: T:I:G:E:R

Nick Admina/Gracza: tyja02

IP oskarżonej osoby: Nie posiadam

Steam ID oskarżonej osoby: STEAM_2:0:664385641

Data,godzina, mapa zdarzenia: 22.04.2014 - 20:40:42 de_dust2002

Opis Sytuacji: Nie byłem na TxT, lecz bylem pod nimi, dostalem bana. Osoba co moze to potwierdzić : GrubeJointy. Można tez zobaczyć na HLTV

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Podam załącznik

O co prosisz: Przemyślenie odebrania admina "tyja02"

post-3243-1419128284,62_thumb.jpg

post-3243-1419128284,75_thumb.jpg

post-3243-1419128284,94_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przenoszę do odpowiedniego działu, a ty dostosuj się do wzoru.Swoją drogą widziałem tego "ss" I to nie jest dowód na to że na txt Ciebie nie było.To zwykłe zdjęcie kawałku mapy z Cs'a i paintem pokazane gdzie byłeś ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram GrubeJointy tyja za brak celów daje bana na 5 min .... tak samo jak Szkielet jak zwróciłem mu uwagę odgrażał się ze też dostane. Serio trochę to śmieszne nie którzy admini uważają ze mają uprawnienia wszystko im wolno :)Tak wiem że skargą chodzi o admina tyja ale jak już ktoś poruszył ten temat sądzę że adminowi Szkielet też powinna zostać zwrócona uwaga.

Pozdrawiam miKi.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te screny nic nie pokazują , że byłeś na teksturach lub nie ;) Moim zdaniem nie potrzebnie pisałeś tą skargę na admina tyja02 , ponieważ jest nie słuszna !!;) Moim zdaniem takie skargi od razu bym zamykał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Róbcie tak dalej dawajcie admina dzieciom! oni nic nie ogarniają tak jak master zmienia mapy jak mu się podoba tyja admin? cały czas siedział na txt a teraz ma adma? nie potrafi grac nawet fair play oto screeny :

http://speedy.sh/XCtsT/txt.rar

Tyja tak jak ci obiecałem ze je w koncu wstawię mam ich więcej ale 4 chyba wystarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...