Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

_OLO_

ADMIN MAJONEZA!

Polecane posty

Siema Witam...

Admin o nicku MAjonez.....

ON ma chyba 12 nie 15 lat! Co to ma byc.? Nic nie ogarnia!!!!

NA podaniu napisał ze ma 15 lat.....A mikro u nas jest od 16 lat!!

Co wy robicie juz z tym serwem GIMBAZE?????

Jesli temu komus admin nie zostanie zabrany po tym temacie prosze przyjasc moja rezygnacje.

Dajecie mi do wspołpracy 13-12 latkow..mowie cos do nich na mikro to sie boja odezwac bo głosik 10latka!!!

_POZDRAWIAM_OLO_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JESTEM W 100 % ZA !!! Sam mam nie wiele bo 14 lat ale ogarniam dobrze a nawet bardzo. A niektórzy admini wcale nie ogarniają i nawet nie wchodzą na specta ,żeby kogoś zobaczyć tylko graja i dają ss`y. Witaj w klubie _OLO_ też zrezygnowałem bo to już przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co zauwazylem to majonez nie ogarnia nic, dobrym graczom robi ssy chodz sa czysci. Cos tu jest nei tak, on praktycznie nei siedzi na spect tylko daje ssy jak mu ktos napisze.

Admin powinien ogarniac, poswiecac temu troche czasu i rozumiec troche to co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda majoneza zapowiadał się na początku na dobrego admina.. Chociaż z tymi ss'ami to prawda, ale admin ma prawo sprawdzić gracza gdy podejrzewa go o wspomagacze. Jestem jedną z osób, które dostała Screeny od Majoneza, gdy ten nie był nawet na spectie.. ;)Moim zdaniem należy mu się szansa jak każdemu, a Ty OLO już się tak nie denerwuj na to! Jeśli się poprawi i będzie lepiej to po co go wyrzucać skoro admin się przyda? Dajcie mu ultimatum i tyle. W końcu nie adminuje tutaj długo... Napiszcie mu co robi źle i musi poprawić, a myślę iż będzie lepiej!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bolek właśnie to ,że nie jest długo adminem a już daje d*py przeważa aby mu go odebrać...Mam propozycje ! Dajcie jeszcze więcej slotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aCe, czyli uważasz, że każdy admin który zrobi coś źle i dostanie skargę musi zostać od razu wydalony? To by było bez sensu, a adminów po jakimś czasie w końcu by zabrakło. Moim zdaniem człowiek uczy się na błędach, a nikt nie jest idealny. Majonez jest w gronie adminów zaledwie 2 dni, więc chyba ma prawo do błędu? Nie zrobił nic strasznego. Czy zbanował wszystkich jak leci? Czy nadużywał swoich funkcji? NIE. Dlatego uważam, że powinien zobaczyć swoje błędy sam. Dostać ostrzeżenie pierwsze i ostatnie. Owszem rozumiem wasze żale, ponieważ napisał iż był administratorem na innych serwerach, no cóż czy jest to prawdą czy nie, nie wnikam... Jestem za ULTIMATUM dla tego administratora; na przykład, żeby miał kilka dni na poprawienie się. Myślę, że OLO nie wycofa się jeśli zobaczy poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majonez wydawał się odpowiednim kandydatem.

Jednak kiedy banuje stałych graczy u których wcale nie widać WH

tylko dlatego że mają lepsze staty od niego + nie wchodzi na spect zeby popatrzec - dobrze to o nim świadczy.

Wnoszę o odebranie mu admina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olo - . 12 lat :) ?. Pozdrawiam cie . co do gimbazyy hmm . Każdy nim był nawet ty ; ). Nie wiem dlaczego nazywasz gimbazą jak nawet ty nią byłeś . Jeżeli ktoś mi pisze na u@ . To idę na spectator przyglądam mu się . Gdy stwierdzam że jest czysty wracam do gry. Sam koleszko nie wchodzisz na specta : ).Robię dobrym graczom ss tak ?!. Owszem jednemu zrobilem i to tyle . Bolkowi zrobiłem . Miałem podejrzenia to mu zrobiłem i co w tym takiego strasznego chłopak wrzucił i już po sprawie wiem ze jest czysty i tyle . Szantażujesz administrację że jak nie strace admina to pożegnacie sie ze mną ?! haha :) Doceniaj to co masz. a nie piszesz bezsensowne skargi .

Ace- Tak spytam znamy sie :) . Raz cie na serwerze widzialem nawet nic o czitach nie pisałes gdy gram nie daje ss. Wbijam na specta jak ktoś pisze że jest podejrzany wgl koleszko nie broń Olo :) bo widać lizesz mu dupe :)

lewymario- Kolego to ty chyba nie widzisz siedzę na specta :)

Bolek.- Dokładnie należy sie ostatnia szansa. Jeżeli bym na olo napisał skarge to co stracił by administratora smieszne to jest . każdemu należy sie druga szansa.

Szyberek-Żadko jestes na serwerze. więc nie wiem po co ten twój komentarz . Powtarzam JESTEM CZĘSTO NA SPECTA.

Mikro od 16 lat :) ? hehehhheeh koleszko sam pisales na y@@ Mikro +16 lub po mutacji :) ja już dawno po .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...