Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

-kurw!eL

Skarga na Admina

Polecane posty

Data zdarzenia (Dokładny dzień oraz godzina): 19.04.2014 15:05

Oskarżyciel (Nick składającego skargę): $kurw!eL

Oskarżony (Nick na którego składasz skargę): ||Noth!ng||

Mapa (Miejsce akcji): jb_stadion

Powód/ody (Podaj powód skargi): Otóż gdy po długiej przerwie nie grania w cs'a wbijam na serwer to administracja szaleje, slapuje się po za mape na chowanym i innych zabawach, robi vote czy wszystkich zabić gdy im się zabawa nie podoba lub zginęli i zabijają, ale mnie najbardziej poruszyło to jaki ich poziom kultury jest niski, gdy ja napisałem na say'u "administracje jest dziwna ciągle się slapuje po za mapę i wg" to otrzymałem odpowiedz od admina nothing'a " skurwiel nie musisz grac, jak ciebie nie było było lepiej :)". Proszę o odebranie mu admina, albo w jakiś sposób ukaranie.

IP , Steam_ID (Podaj dane oskarżonego): #15 "||Noth!ng||" 254 STEAM_0:0:1976805466 8 36:24 53

Dowód/ody (Demko, ss'y itd.): (dodałem jako załącznik)

post-2717-1419128284,55_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

$kurw!eL, jeśli nie potrafisz się bawić, to twój problem. A nawet jeśli noting Ci to napisał to nie jest powód, żeby składać na niego skargę ?? ŻAŁOSNE.. ;) ..

STRIK3R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

$kurw!eL, jeśli nie potrafisz się bawić, to twój problem. A nawet jeśli noting Ci to napisał to nie jest powód, żeby składać na niego skargę ?? ŻAŁOSNE.. ;) ..

STRIK3R

Administracja ma regulamin, który musi przestrzegać. Ty w zasadzie się podlizujesz, twierdząc, że to zabawa. Jak się komuś coś nie podoba to nie można robić mu na złość. Skoro była taka sytuacja, a podejrzewam, że S@ dobrze sprawdzi to to pewnie będzie jakaś nagana, bo admina za takie coś się nie zdejmuje raczej. Być może gracz przewrażliwiony, ale trzeba rozpatrzeć każdą skargę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

$kurw!eL, jeśli nie potrafisz się bawić, to twój problem. A nawet jeśli noting Ci to napisał to nie jest powód, żeby składać na niego skargę ?? ŻAŁOSNE.. ;) ..

STRIK3R

Jak dla mnie to nie zabawa. Po prostu nie życzę sobie takich chamskich odzywek, admin mógł to zostawić dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wielu skargach, żalach itd admin zostaje odebrany czasowo. Zostanie oddany jak będzie widoczna poprawa.

#Zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...