Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

aCe

[MODERATOR o.0?]

Polecane posty

Imię: Mateusz.

Nick: eN3K, Dobra dupa nie jest zła <3

Wiek: 14

Doświadczenie: Spore 

Miałeś moderatora na innym forum?: Tak

Dlaczego chcesz zostać moderatorem (minimum 3 zdania): Hmmm…Jestem już trochę na sieci. Myślę ,że ogarnę i sobie poradzę. Uważam ,że jestem miły ogarnięty i potrafię pomóc prawie w każdej sytuacji.

Co zrobisz jeżeli Twojego przełożonego nie będzie, a ktoś będzie miał problem?: Albo skontaktuje się z kimś wyżej albo po prostu pogadam z nim na spokojnie postaram się pomóc w miarę możliwości.

Lubisz pomagać użytkownikom?: Tak. Myślę ,że NIKT nie jest negatywnie do mnie nastawiony

Kontakt (gg, FB, Skype, Steam): steam,gg,fb

Kilka słów o sobie: Mam 14 lat. Interesuje się sportem, muzyką. Lubię pograć w gry komputerowe. Mam tutaj admina :)

10 reklam Forum(obowiązkowe):

Jeśli są obowiązkowe to je zrobię a jeśli nie to napisze do blacka na pw i wyśle sms tam za ileś zł.

DZIĘKUJE ZA TE POZYTYWNE I NEGATYWNE ODPOWIEDZI :D

@@

umiecie czytać z tymi reklamami ? Jak nie to proszę jeszcze raz przeczytać

@

Łukasz... :facepalm: gram na dd2 i only hs a nawet mam tam adma ( na dd2 juz chyba nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo całej sympatii darzonej do Ciebie jestem na NIE, powody są proste:

- Wiek

- Z tego co się orientuje masz nick na forum aCe, a Nie "eN3K, Dobra dupa nie jest zła <3"

- 3 zdania w wypowiedzi to są twarde 3 zdania, a nie wypocone 2 z resztą nie są one odpowiedzią na postawione Ci pytanie, które brzmi, "Dlaczego chcesz zostać moderatorem?", a Ty odpowiadasz, że jesteś Miły i Ogarnięty...

- Kolejny punkt źle wypełniony, Twój przełożony, to osoba wyżej postawiona, jedno to to samo, więc nie wiem jak Ty chcesz się z nim skontaktować, skoro go nie będzie...

- Nie zrobiłeś OBOWIĄZKOWYCH 10 reklam

Reasumując, źle wypełnione podanie, napisane niedokładnie na odwal, bo zwolniło się miejsce w M@. Oraz nie przekonuje mnie twój wiek i przysłowiowy "Ogar".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahaha.. serio?

58 postów?

Chłopie...

-aktywność

-podanie Mnie nie przekonało

-dołączyłeś pod koniec lutego,według Mnie przeciągu nie całych dwóch miesięcy wbiłbyś nawet ok. 600 postów,a Ty masz zaledwie 60 ; o

oczywiście stanowcze nooł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo całej sympatii darzonej do Ciebie jestem na NIE, powody są proste:

- Wiek

- Z tego co się orientuje masz nick na forum aCe, a Nie "eN3K, Dobra dupa nie jest zła <3"

- 3 zdania w wypowiedzi to są twarde 3 zdania, a nie wypocone 2 z resztą nie są one odpowiedzią na postawione Ci pytanie, które brzmi, "Dlaczego chcesz zostać moderatorem?", a Ty odpowiadasz, że jesteś Miły i Ogarnięty...

- Kolejny punkt źle wypełniony, Twój przełożony, to osoba wyżej postawiona, jedno to to samo, więc nie wiem jak Ty chcesz się z nim skontaktować, skoro go nie będzie...

- Nie zrobiłeś OBOWIĄZKOWYCH 10 reklam

Reasumując, źle wypełnione podanie, napisane niedokładnie na odwal, bo zwolniło się miejsce w M@. Oraz nie przekonuje mnie twój wiek i przysłowiowy "Ogar".

Również na nie, 14 lat, niski staż i brak reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie brak ogaru,parę razy widziałem burzliwe dyskusje na sb, które raczej nie powinny być. Za młody i zbyt buńczuczny jesteś, a moderator taki nie powinien być. Brak reklam to kolejny minus dla ciebie. Jestem na NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...