Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

:)

Skarga na Admina OLO

Polecane posty

Witam, chciałbym złożyć skargę na Admina OLO. Nie dostałem od niego ss ale dał mi znać że będzie miał na mnie oko, ok może mieć bo to admin i obserwuje spoko, ale nie powinien pisać coś takiego bo ktoś może jest lepszy od niego, mam tu link do jego wypowiedzi ale jeszcze zacytuję.

"jak nam się znudzi to dostaniesz perma" może napisał to w żartach nie wiem, ale to jest zachowanie admina? Bo mu nie leży to że daje ss'y i czyste?... Sorki ale z takim adminem będzie wspaniale który będzie dawał perma bo ktoś jest lepszy i nie może go dorwać bo gra czysto.

Proszę o rozpatrzenie tej skargi a nie olanie i jej zamkniecie.

http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?p=36469#36469

Dziękuję i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema WItam Cie ponownie GRaczu....

Dostałes ssy poniewaz podejrzewamy Cie o czitowanie.

Ssy zrobił Ci wlasciciel serwa po uzgodnieniu tego ze mna....

Co do TWojej skargi to jest wogole bez podstawna.

Płaczesz bo dostałes ssy? NIe ktorzy gracze wstawiaja sccreny po kilka razy...;/

Perma to Ty mozesz dostac za glupie gadki na serwie..Typu OLO no robb znow ssy...PAtrz mam Wh..NO rob!

Dziecinada jak dla mnie,

POzdrawiam _OLO_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga śmieszna ...Olo jak narazie spisuje się bardzo dobrze nie ma do niego zastrzeżeń.A to co napisał było w żartach :) .Perma nie dostaniesz bez powodu, no chyba że cheatowałeś itd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

_OLO_ to napisał w żartach, w dodatku dodał emotkę ":P", która jak się domyślam oznacza, że napisał to, dla śmiechu. Kolego zachowujesz się jak mała dziewczyna, której zabrano lizaczka, nic dodać nic ująć, skargę zamykam, żeby ludzie nie robili potrzebnego spamu, podsyłam ją S@ niech on otworzy i zdecyduje co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DeMoN.!?, Nie zamykaj skarg następnym razem...

Skarga jest bez sensu, admin ma prawo sprawdzić każdego gracza którego podejrzewa o używanie wspomagaczy ;/

Raz narzekacie że admini nic nie robią, a tak jak sprawdzają graczy macie pretensje !

_close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...