Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Forumowy Oprawca

Cinek - Dążenie do doskonałości

Polecane posty

Nigdy mnie sygnaturki czy avatarki nie interesowały dlatego zająłem się dtp, identyfikacją wizualną oraz grafiką dla kibiców. Będę umieszczał w tym temacie swoje prace, te dawniejsze jak i aktualne. Większość rzeczy ujrzało światło dzienne.

Teraz chciałbym pokazać Wam parę rzeczy, które zrobiłem dla Klubu Kibica AZS Politechniki Warszawskiej.

25457934035761446474.png

07312946428042024192.png

98912135586808149881.png45685710662603179876.png

Zapraszam do komentowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do doskonałości Ci jeszcze wiele brakuje, aczkolwiek zapytam się..

25457934035761446474.png

sygnet sam robiłeś? Całość?..

Daj więcej swoich prac,bo po tych mało mogę stwierdzić na jakim stopniu jesteś ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem błędy się robi zamiast znaków wodnych. Dlatego są Wieni. Czy sam rysuję? Niech to pozostanie tajemnicą, nie trzeba ujawniać swoich talentów bądź źródeł. Łapcie kolejne trzy projekciki.

96947182506631527672.png

20832508418605170043.png

15963908215584701149.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby na pierwszy rzut oka spoko,ale jak się tak przyjrzeć,to można zauważyć wiele niedociągnięć.

Zastanawiam się cały czas,czy loga na koszulce sam robisz,czy tylko dodajesz napisy,jednakże twoje prace tak,czy siak są bardzo nudne.

Ja w nich nie widzę nic fajnego,coś co by Mnie jakoś "poruszyło"..

Ćwicz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie mi "cs-staraszkola" kojarzy się z zieloną, grubą i pochyloną czcionką na czarnym tle.

Ta koszulka według mnie słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no powiem ci jedynie co mi przychodzi na myśl to są porostu są świetne. Jeśli ty dopiero zaczynasz z tym przygodę, to jak na początek prezentujesz naprawdę wysoki poziom. Jeśli Ciebie to kręci to życzę ci duuuużych sukcesów w tym ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukając dobrego projektu an grafikę spróbowałem takiego czegoś i nie jestem zadowolony z niej. Dlatego tylko tutaj możecie to zobaczyć.

Bardzo ładna.

Szyberek ma rację z tym zielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowił Szyberek z tym zielonym wtedy by było okej . I może dodatkowa opcja styłu nadruk Chodzi mi o taki specjalny nadruk jesli Admin danego serwera zamiawia takową koszulke to styłu Nick admina i serwer np WesternMod . Lub sam nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...