Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Forumowy Oprawca

Propozycja dotycząca gadżetów

Polecane posty

Wpadł mi do głowy pomysł, a w zasadzie siedzę w tym temacie (JA nic nie produkuje) więc raczej proponuje Wam, że można zrobić jakieś gadżety dotyczące SS. Cały zysk mógłby iść na serwerownie, która dostałaby dodatkowy zastrzyk pieniędzy, a gracze nie jakieś vipy, a realne rzeczy jak koszulka, kubek czy smyczka.

Są tu osoby,które są związane z siecią i pewnie skłoniłyby się do zakupu takich rzeczy, a poza tym to też byłyby dobre na konkursy małym wkładem pieniężnym. Są pewne opcje dzięki których można nawet po zapisach bądź bez zapisów zamawiać rzeczy i nie wychodzi to zbyt drogo dla jednej osoby i są w dobrej jakości. Rynek znam od podszewki.

Najlepsze rzeczy tzn. najbardziej popularne,które ludzie zamawiają to:

- Koszulki

- Kubki

- Smyczki

Jakby administracja byłą gotowa do podjęcia tego zadania to mogę pokierować akcją. Jestem grafikiem i dtp znam od podszewki. Co do wzorów to można najlepsze wybrać, lub proponować kilka, zależy do jakiej rzeczy (można coś fajnego stworzyć z minimalistyczną reklamą, bo o to chodzi, a nie wielki napis cs-staraszkola.pl). Większość gadżetów można bez nakładu finansowego serwerowni zrobić, więc tylko czysty zysk wchodziłby w rolę.

Można by też pomyśleć o vlepkach, które można rozklejać w miastach. Wszystkie koszta mogę przekazać administracji, bowiem znam ten rynek.

Macie pytania? Piszcie, odpowiem na każde jak będę mógł i czekam na wypowiedzi "najmocniejszych" osób w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jes jedna rzecz kto za płaci za to by wyprodukowac takowe koszulki kubeczki itp . Najpierw straci Black kase okaże sie ze nie ma zysku i przez taki o to pomysł serwery padaja jak muchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pomysł fajny, kubek do porannej kawy bym sobie sprawił hehe :)

Jak mi to wczoraj proponowałeś, to pogadałem z Blackiem i z tego co mi powiedział, miał w planach zrobić coś takiego.

Myślę że pomysł godny uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jes jedna rzecz kto za płaci za to by wyprodukowac takowe koszulki kubeczki itp . Najpierw straci Black kase okaże sie ze nie ma zysku i przez taki o to pomysł serwery padaja jak muchy

Są pewne opcje dzięki których można nawet po zapisach bądź bez zapisów zamawiać rzeczy i nie wychodzi to zbyt drogo dla jednej osoby i są w dobrej jakości.

Większość gadżetów można bez nakładu finansowego serwerowni zrobić, więc tylko czysty zysk wchodziłby w rolę.

Jak już komentujesz to czytaj dokładnie ze zrozumieniem. Specjalnie dla tych co mają problemy z tym poniższy przykład:

Robimy zapisy ---> Wysyłamy kasę na jedno konto ---> Serwerownia wysyła wszystko do producenta ---> Producent wysyła paczki ---> Cieszymy się gadżetem

Umieszczamy rzeczy w sklepiku ---> Ktoś zamawia i wysyła kasę ---> Wysyłamy informacje do producenta ---> On wysyła do danej osoby gadżet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł nawet mam trochę znajomych, których mogę zachęcić do kupna tych rzeczy tak, że oczywiście mogę pomóc trochę. :) :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, niedawno zarzuciłem Pomysł Ligi typerów, a więc jeżeli każdy kandydat, dałby po np 2 zł, a było by ich 10-20, co nam daje 20-40zł, więc już można było by zapewnić owe nagrody typu koszulka, smycz, czy kubek za pierwsze trzy miejsca :], albo można było by zrobić konkurs największego skilla, postawić tymczasowy server, zapisać się wpisowe np. 4 zł i walić ES`le, które wyłonią najlepszych graczy, a dla nich prezenty, myślę, że takie eventy przyciągnęły by to ludzi na forum/servery i jakoś by to zaczęło funkcjonować. :D

Oczywiście to moja wizja, a co do twojej typu koszulki/kubki/smycze w sklepie, też Mi odpowiada, sam chętnie bym założył taką koszulkę i poszedł na siłkę :D, Oczywiście jeżeli było by logo forum na koszulce + mój nick z gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jeżeli było by logo forum na koszulce + mój nick z gry

Jak napisałem wyżej, gadałem wczoraj z Blackiem i właśnie mówiłem że z nickami na plecach było by fajnie.

Odpowiedź była w stylu " no jasne " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...