Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

M4rioS

Admin, dramat ...

Polecane posty

Mój Nick w grze: M4rioS

Nick Admina/Gracza: Szkielet

IP oskarżonej osoby: Nie mam

Steam ID oskarżonej osoby: Nie mam

Data,godzina, mapa zdarzenia: 12.04.2014 19:37 de_dust2_long

Opis Sytuacji: Na mapie de_dust2_long gra ok. 27 osób wszyscy chodzą po txt. Admin jak zwykle zamiast zająć się tymi co chodzą po txt zajmuje się hakerami. Bo komuś latał celownik i ktoś na farcie strzelił i kogoś zabił. Piszę Adminowi na u@ cały czas że gracz MUNCIO cały czas chodzi po txt a on banuje kogoś innego kto nie chodzi po txt bo w tym czasie jeździłem po całej mapie i patrzyłem na każdego gracza na spekcie :/

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Nie, nie mam, ale myślę że moją wersje potwierdzi nie jeden gracz grający wtedy

O co prosisz: Proszę żebyście nie zamykali tego tematu dali wypowiedzieć się graczom oraz Oskarżonemu Adminowi. Chce żeby Admin dostał ostrzeżenie...

Przy okazji chciałbym dodać, że admin nie jest w stanie ogarnąć tego jak to jest możliwe, że gracz po dostaniu bana wchodzi znów na serwer... Nie potrafi dać bana na nick :).

Dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Admin też człowiek, nie maszyna.

Czytając Twój post widzę że najwidoczniej o tym zapomniałeś.

Skoro admin był sam na 26 osób ( odliczając jego + hltv ) naprawde ciężko ogarnąć cziterów, chodzących po txt czy osoby które się przyzywają.

Skarga bez najmniejszego sensu, skoro jest mało adminów może ktoś powinien pomóc w ogarnięciu serwera a nie w ciągłej krytyce?

Myślę że sprawa wyjaśniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Admin jak zwykle zamiast zająć się tymi co chodzą po txt zajmuje się hakerami.

Przepraszam bardzo skoro ty masz pretensję do admina o to że zajmuje się cziterami to tylko pogratulować.

Nie, nie mam, ale myślę że moją wersje potwierdzi nie jeden gracz grający wtedy

Taki dowód nie jest dowodem, więc nie widzę potrzeby wypowiedzi innych graczy.

Skarga odrzucona, brak sensu jak i dowodu w skardze.

_close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...