Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

uayduck

pimp

Polecane posty

Postanowiłem zgłosić tego typa, bo to, co wyrabia, przechodzi wszelkie standardy. Od samego poczatku z powodu tego ze dostawał baty na serwerze zaczal sie mnie czeiac o byle powody... w swej bezsilnosci zbanowal nawet gracza za bzdure omijania cenzury, by poakzac, a raczej by mogl poczuc ze jest w koncu KIMS... przez cala gre nie zlamalem w zadnym punkcie regulaminu, a on non stop sie czepial... kiedy jeden z graczy zwyczajnie mnie obrazal i mu to zglosilem, to nie zrobil nic i gosciu sobei mogl grac bez zadnych przeszkod... ponizej teksty za ktore pimp banów NIE DAJE

[VIP] *SPEC* PimP517 : wiecej farta niz skilla

[VIP] *SPEC* PimP517 : -.-

*DEAD* KaZaM[t] : -/-

*DEAD* ODPOWIECIE ZA SMOLENSK : hahah no widzialem wlasnie, jak musiales uciec z serwera, bo nie

potrafiles nic zabic

*DEAD* ODPOWIECIE ZA SMOLENSK : przestan sie pograzac dzieciaku i dorosnij

[VIP] *SPEC* PimP517 : :D

[VIP] *SPEC* PimP517 : nigdy

KaZaM[t] : e smolensk wez sie ogarnij

ODPOWIECIE ZA SMOLENSK : do ciebie pisalem?

KaZaM[t] : moze jestem jego adwokatem

*DEAD* KaZaM[t] : kampy na respie

*DEAD* KaZaM[t] : zal dupe sciska

*DEAD* ODPOWIECIE ZA SMOLENSK : predzej jego przydupasem jestes

*DEAD* ODPOWIECIE ZA SMOLENSK : podlizujesz sie adminowi

*DEAD* ODPOWIECIE ZA SMOLENSK : jak ostatni leszczyk bez homnoru

*DEAD* ODPOWIECIE ZA SMOLENSK : kolejne dziecko

*DEAD* KaZaM[t] : tak lubie to robic

*DEAD* KaZaM[t] : jestem lizydupem

*DEAD* ODPOWIECIE ZA SMOLENSK : # 2 "KaZaM[t]" 118 VALVE_0:4:1165764190 2 02:59 53 0

*DEAD* ODPOWIECIE ZA SMOLENSK : hahahahah typowy ENES

KaZaM[t] : a ty typowy kurvviszon

KaZaM[t] : hejter wszystkiego co sie rusza

(GRACZ) ODPOWIECIE ZA SMOLENSK : obrazil mnie

(GRACZ) ODPOWIECIE ZA SMOLENSK : DLACZEGO ON TU GRA JESZCZE?

(GRACZ) ODPOWIECIE ZA SMOLENSK : NAZWAL MNIE KURWISZONEM

[VIP] *SPEC* PimP517 : juz czytam konsole nie bylo mnie

KaZaM[t] : a tak na prawde to nie masz starych dziewczyny chorujesz na otylosc i jestes pryszczata szma.ta

(GRACZ) ODPOWIECIE ZA SMOLENSK : no zobacz co on do mnei pisze

(GRACZ) ODPOWIECIE ZA SMOLENSK : KaZaM[t] : a tak na prawde to nie masz starych dziewczyny

chorujesz na otylosc i jestes pryszczata szma.ta

A teraz, za co ja dostałem bana?

ODPOWIECIE ZA SMOLENSK : NO I BEDZIE STAL NA TEJ PIEPRZONEJ GALI ZAMIAST WBIJAAC

[VIP] PimP517 : ogarnij sie

ODPOWIECIE ZA SMOLENSK : PISZE COS NEIZGODNEGO Z REGULAMINEM?

ODPOWIECIE ZA SMOLENSK : NIE! WIEC SIE ZAJMIJ SOBA

snapshot0000_sw39xt.jpg

Reasumując: daliście opiekowac sie serwerem jakiemus zakompleksionemu bohaterowi, który myśli, że jak ma te przywileje, to nagle w życiu coś osiągnąl (pewnie sobie do CV wpisze, że był tutaj adminem), nagle stal się KIMŚ i traktuje wszystkich z góry według swojego upodobania.

Myśli sobie ta mała istotka, że będzie dyrygował wszystkim jak chce i kiedy chce. Zwróćcie uwagę na skalę przewinienia w pierwszym cytowaniu, a w drugim. Od razu widać, że nie kierował się ani przez chwilę, ani razu merytorycznymi przesłankami, a osobistymi. Skoro KaMaZ jechał po mnie, po kimś kto pimpa bił i z którym pimp w dyskusji nie może sobie poradzić, to nie ma problemu, może sobie powyzywać.

Jeśli ja tylko zwrócę uwagę na to, że ktoś popełnił błąd w grze, to od razu jest "WIELKI WSKAZUJĄCY PALEC" pimpa i "OGARNIJ" się, a potem na bezsilność na kontrargument ban.

Może chlystek pimp ma 21 lat - do mnie jednak jeszcze wiele mu brakuje - ale mentalnie reprezentuje po prostu gimnazjalistę. Nie mam więcej nic do dodania. Ten gość jest SKOMPROMITOWANY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spinałeś cały czas, wnerwiałeś ludzi to dostałeś bana. Jeśli nie masz zamiaru zmienić swojego zachowania to nie wchodź na serwer, nie potrzebni nam tacy gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to ty jesteś dzieciakiem, nie rozumiesz, że to jest gra i Cię ponosi. Chociaż Kazam powinien dostać bana, ty graj dalej, a nie spinasz dupę o wszystko. Poza tym, grasz na jego serwie, ja bym przemyślał co piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...