Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Sn1CkY

Darmowy internet w telefonie/tablecie/domu!

Polecane posty

Witam.

Wybaczcie, że dopiero teraz dziele się wiedzą z tymi którzy jeszcze nie słyszeli o Areo2.

A więc co to jest Areo2 ?:

Jest to całkowicie darmowy internet w postaci karty SIM, również w wersji micro. A z resztą nie chce Mi się pisać, tutaj macie wszystko pięknie opisane: http://www.aero2.pl/bdi.html (strona producenta).

2. Plusy i Minusy Areo2

Zacznijmy od plusów:

+ Wiadomo Darmowy internet

+Działa praktycznie w całej Polsce, w lasach nie lasach i różnych nieznanych miejscowościach (przynajmniej ja łapie zasięg), tutaj macie mapę zasięgu: http://www.aero2.pl/..._22-05-2013.jpg

+ Jest idealny dla mobilnego urządzenia, ściągam normalnie filmy z YouTub`a/Piosenki, jednocześnie korzystając z wielu komunikatorów i nie narzekam.

+ Jest całkowicie darmowy do 2017r. (nie wiadomo, czy znów wygrają przetarg)

+ Wraz z nowym rokiem (2014r.) zwiększa się prędkość internetu z 512 Kb/s do 1Mb/s

Drobne Minusy:

- Jednorazowy Koszt Depozytu 20zł (jeżeli zrezygnujemy z usługi to koszt depozytu nam się zwraca, czyli 20zł) i jedyne 7zł przesyłki (ten koszt niestety nam się nie zwraca)

- Internet może zamówić tylko osoba pełnoletnia (więc niepełnoletni muszą rozmawiać z rodzicami :)).

- Zgodnie z zapisami w Regulaminie Bezpłatnego Dostępu do Internetu urządzenie telekomunikacyjne umożliwiające za pośrednictwem karty SIM korzystanie z Bezpłatnego Dostępu do Internetu to terminal kategorii 10, obsługujący transmisję danych w technologii HSPA+ w paśmie 900 MHz (pasmo 8) lub kategorii 3 obsługujący transmisję danych w technologii TD-LTE w paśmie 2500MHz (pasmo 38).

to tyle :), mam nadzieję, że ktoś się skusi ;P. (Sam korzystam z Aero na telefonie z dual-sim i dla mnie to perełka. Trochę się trzeba było bawić z całą procedurą zamawiania, ale obniżenie rachunków na karcie głównej jest tego warte).

Ps. Radze zamawiać kartę wypełniając formularz ONLINE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę o tym nie wiedziałem.Trzeba porozmawiać z rodzicami :D .Piwko za poradnik ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...