Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PanCzFanY

Skarga ? -.- mam dość nie ogarów.

Polecane posty

Nick oskarżonego: POROBIONY`BMH

Nick oskarżyciela: PanCzFanY

Powód skargi: Nie ogar -.- poznałby regulamin ! A nie gada do nas że myślimy o własnych dupkach! Nie rozumie, regulamin to rzecz święta każdy za to dostaje warny. Ale no rzesz odrzuca podanie innych o UBT chodziarz ktoś ma +100 postów i dobry czas na forum odrzuci jest ok nikt nie sapie. Ale jak tu się nie wkurzyć skoro ktoś -.- wbija na forum jest 7 DNI I JUŻ DOSTAJE UB TEAM no bez przesady nie odpowiedzialny J@. Nawet jak Porobiony to jest twój kolega nie wiem przyjaciel albo nwm chłopak ? To niech wbije te 100 postów i Niech zrobi miech na forum a nie liżesz mu za przeproszeniem "DUPE" i dajesz mu rangę aby zrobić m udobrze. Ja się na tobie zawiodłem iż myślałem że jesteś ogarnięty i przeczytałeś http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?t=5388.

Dowody:

Jeżeli wam przeszkadza to że przyjmujemy ogarnięte osoby na UBT bądź inne rangi, to widać że nie zależy wam na dobru sieci tylko myślicie o własnych dupach. 

To jego słowa -.- bez przesady o jakich dupkach ? o tym że koledze albo komuś dajesz bez poznania wzoru o UBT rangę ? no bez przesady -.- ogarnięte osoby posiadamy ale ty nie potrafisz ich wyszukać.

Czego oczekujesz: Zabrania mu J@ -.- i znalezienie kogoś innego na jego miejsce bo nie ogarów nam nie trzeba. Przepraszam za skargę ale trzeba coś z nim zrobić bez przesady no ludzie -.-

#Proszę o nie zamykanie tego tematu.

PS : Proszę też aby "każdy" ! Użytkownik forum bez rangi czy nawet z nią się wypowiedział ! A nie że Porobiony od razu sobie zamknie tę skargę i tyle.

Jeśli Black nie rozpatrzy tej skargi dokładnie to dam se spokój iż po co będę spamował jak do nie których ludzi nic nie dociera?

Joł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skarga nie słuszna jest !! Porobiony nie ma zamiaru przyjmować jakiś dzieciaków na wyższe rangi i które moją dużą aktywność lub staż , ale nie ogarniają rangi ubt !! Proszę zamknąć skargę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważasz,że lepiej przyjąć na ub team 13 letnie dziecko,które ma 200 postów niż nową, ogarniętą osobę?

Poniższa wypowiedź DeMoNa zdecydowała o jego przyjeciu.

1:45 - 2:00 - podejrzany flash, ale mógłby być to przypadek, gdyż było słychać na prawo strzelaninę. Mógł się domyśleć, że idą długa , skoro resp i B były czyste

a tak po za tym gracz leci ciągle tą samą drogą, Dolny/Górny trup, B, środek, (potem po kupnie AWP się przerzuca na długą, gdzie leci większość teamu i porostu robi cover), sprawdza każdy kąt i strzela po 3 pociski, lub ładuje full auto na bliskie odległości, gra normalnie jak każdy gracz, a to, że weszło Mu kilka headshot`ów, skanuje miejsca też typowe i znane wszystkim, a przy tym nie raz zabija, to już zbieg okoliczności/fart.

Moja ocena wypada w ten sposób, za mało akcji na +B, jest kilka podejrzanych akcji, ale Gracz;

CZYSTY.

Porobiony nie straci za takie coś [email protected] teraz niech tak szybko nie przyjmuje/odrzuca podań(Ja nawet nie widziałem tego podania).

close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...