Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PanCzFanY

Skarga czy Faworyt w team'ie UB ?

Polecane posty

Nick oskarżonego: DeMoN.!?

Nick oskarżyciela: PanCzFanY

Powód skargi: Osoba która jest tydzień na forum jak i ma 21 postów otrzymała rangę UB team.

Dowody: http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?t=7689

Czego oczekujesz: Aby zabrano mu UBT -.-

Może i posiada +15 ale jak napisał Black w wymaganiach pisze :

- Wysoka aktywność na forum,

- Staż w sieci minimum miesiąc,

- Minimum 100 postów na forum.

Innych odrzucacie z tego powodu bo np: zbyt mała aktywność ... ale no bez przesady to jest faworyzacja gościu wbił na sieć i od razu ma UBT ... zabierzcie mu rangę i niech złoży podanie jak będzie w sieci miesiąc + będzie miał + 100 postów na forum bo to jest przesada dać komuś UBT jak nie ma 100 postów ani miecha na forum a odrzucić podanie kogoś kto to ma -.- !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze coś dodać A między innymi chodzi o to że mi w podanku pisali że ich obecny Team wystarczy, i mam małą aktywność na forum :] Możecie to Sobie porównać http://cs-staraszkola.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=3381 Jestem tego samego Zdania co koledzy powyżej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za Zabraniem mu rangi UBT od niedawna na forum jest a dostał już taką wysoką rangę jak UBT . Pewnie nawet nie ogarnia jej ale to szczegół jest . Ja tak samo jak chciałem mieć admina na westernmod musiałem oj dużo duzo czasu przegrać na serwerze by zaakceptowali mi podanie . Podanie stało bez postu ze 4 dni . W te 4 dni nabiłem sporo minutek i dopeiro przyjeli a pan Demonek wszedł złożył podanie i zostąło przyjęte .. Jaka tutaj logika chyba wymagania są napisane jak Byk ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze.. Mówiłam to już do porobionego, ale on jak zwykle swoje i "nie filozofuj".. Nie chodziło mi o to, że nie jest ogarnięty, ale jak powiedziałam tak się stało. Rzucili się użytkownicy i krzywo na to patrzą. A co mają powiedzieć nowi użytkownicy? My wszyscy musieliśmy się starać, a on ma rangę z czterech liter. 21 postów w tym 2 warny. Chociaż by do 80 dobił i dał się poznać, a wtedy mógłby składać podanie. Dla mnie to się powoli patol robi, bo co niektórzy sobie jaja z sieci robią i nie dadzą sobie przetłumaczyć. Przez takie zachowanie forum całkiem opustoszeje.

Powodzenia.

PS. Bo on był u pimpka na sieci i mu pomagał oraz gra bardzo długo na dd2? RLY? Urzekła mnie ta historia.

@@@

No tak, przyjdzie jeden ogarnięty, odejdzie 10 innych z powodu niekompetencji administracji. Świetny sposób na stałych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wam przeszkadza to że przyjmujemy ogarnięte osoby na UBT bądź inne rangi, to widać że nie zależy wam na dobru sieci tylko myślicie o własnych dupach.

Tyle mam w tym temacie do powiedzenia.

Zamykam decyzja dla Blacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wam przeszkadza to że przyjmujemy ogarnięte osoby na UBT bądź inne rangi, to widać że nie zależy wam na dobru sieci tylko myślicie o własnych dupach.

Tyle mam w tym temacie do powiedzenia.

Zamykam decyzja dla Blacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...