Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

GreenSeven

*[UBT] Greenek <3*

Polecane posty

Imię Milosz :>

Nick: GreenSeven?

Wiek: 14 :]

Byłeś już w UnBan Team?: No niestety nie :C

Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: Nie potrafię określić gdyż to nie zależy odemnie, ale będę się starał jak najwięcej

Kilka zdań o sobie: No więc nazywam się Miłosz interesuje się Counter Strike, Muzyka <3, sporty i coś tam z grafiką kombinuje. W Counter Strike grę zacząłem dawno temu I powoli przechodziłem na PB no i tak też się stało że to moja pasja na przewadze z muzyką <3. Wdrążając w temat co do mnie to chcę powiedzieć że potrafię się zaangażować szybko się uczę lubię pomagać i nie Bawię się w "oszustwa" :] Jestem przeważnie cierpliwy I raczej bez konfliktowy. Lubie także przebywać na tym forum Dlaczego hmm? Bo są ogarnięci ludzie da się normalnie pogadać, pośmiać i nie drą "Ryjka" za byle co :] Postanowiłem złożyć podanko na UBT ze względu na to iż lubię pomagać no i jak już wspomniałem wyżej Lubię się angażować przynajmniej mam co do roboty.

- Wiek +15, - Co ja tu będę kłamać mam 14 I tyle!

- Doświadczenie, - No niestety Nie miałem jeszcze do czynienia z UBT

- Minimum 100 postów na forum, + Dało rade :>

- Staż w sieci minimum miesiąc, + Dało rade :>

- Brak ostrzeżeń na swoim koncie, + No raczej?

- Brak konfliktów z użytkownikami forum. + E gdzie tam ja?

- Wysoka aktywność na forum. + Lubię to forum :)

Myślę że temu podołam

|

|

|

V

- Obowiązek należytego weryfikowania odwołań od banów na podstawie regulaminu serwera.

- Obowiązek pobrania/sprawdzenia każdego z dołączonych zrzutów ekranu/demek przez odwołującego.

- Obowiązek upominania użytkowników nie stosujących się do "wzoru odwołania od bana" (jeśli podanie w przeciągu 12h od pojawiania się na forum nie będzie zgodne z wzorem należy je zamknąć i przenieść do kosza).

- Obowiązek moderowania postów niezgodnych z regulaminem w dziale poświęconym odwołaniom od bana.

- UnBan Team ma obowiązek godnego reprezentowania sieci.

- Obowiązek oceniania skarg graczy.

- Dawanie Unbana lub Bana przez ocene dem/SS-ów.

- Członek grupy UB Team musi, odwiedzać kilkakrotnie dziennie Forum, w celu sprawdzenia prośby o odbanowanie oraz skarg na graczy.

- Każde odwołanie od Bana musi być rozpatrzone w ciągu 24h od momentu pojawienia się tematu na forum (zgodnego ze wzorem).

- Każda skarga na gracza musi być rozpatrzona w przeciągu 48h od momentu pojawienia się tematu na forum.

- Członkowie grupy UB Team pomagają w ocenianiu winy/niewinności, skargi na adminia serwera. Decyzję o każe / ułaskawieniu podejmuje H@ lub Właściciel serwera.

*** Skoro Rekrutacja jest otwarta to oto te podanko Powstało :>***

Pozdrowienia GreenSeven?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak.

-/+ Wiek

- Doświadczenie, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz

+ Dobrze się sprawujesz na PB

-/+ Aktywność (nadrób)

+ Posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale jestem na Nie

-Aktywność na forum.

-Doświadczenie- Już była jedna osoba w UnBanTeam która też nie miała doświadczenia i nic nie ogarniała.Były same problemy z nią, moim zdaniem osoba która jest w UnBanTeam na StarejSzkole powinna mieć jednak te doświadczenie.

-Jest ekipa Jest to duża ilość osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale jestem na Nie

-Aktywność na forum.

-Doświadczenie- Już była jedna osoba w UnBanTeam która też nie miała doświadczenia i nic nie ogarniała.Były same problemy z nią, moim zdaniem osoba która jest w UnBanTeam na StarejSzkole powinna mieć jednak te doświadczenie.

-Jest ekipa Jest to duża ilość osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi ale jestem na Nie 
-Aktywność na forum.
-Doświadczenie- Już była jedna osoba w UnBanTeam która też nie miała doświadczenia i nic nie ogarniała.Były same problemy z nią, moim zdaniem osoba która jest w UnBanTeam na StarejSzkole powinna mieć jednak te doświadczenie.
-Jest ekipa WDSTT,enZZi,Szyberek,Porobiony> Jest to duża ilość osób.
[/code]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE.

* Otóż nie chodzi o sam wiek, ani o doświadczenie, bo kiedyś ten pierwszy raz być musi.

- Wydajesz mi się być mało dojrzały na to stanowisko.

- Aktywność na forum.

- Moim zdaniem osoba w UBT powinna być na platformie STEAM, dlatego tutaj nacisnę najbardziej.

- Mamy już ekipę w UBT. Screenów wpada coraz mniej, więc myślę, że aktualna drużyna wystarczy.

+ Chyba jedynym plusem jest to, że starałeś się napisać dobre podanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale jestem na Nie

-Aktywność na forum.

-Doświadczenie- Już była jedna osoba w UnBanTeam która też nie miała doświadczenia i nic nie ogarniała.Były same problemy z nią, moim zdaniem osoba która jest w UnBanTeam na StarejSzkole powinna mieć jednak te doświadczenie.

-Jest ekipa Jest to duża ilość osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale mój głos również jest na NIE, z prostych przyczyn:

- Wiek, zdecydowanie jesteś za młody

- Nie miałeś styczności z grupą UB Team, a tutaj jest to podstawa, gdyż nie raz spotykałem się z sytuacją, gdzie ludzie też pierwszy raz byli w UBT i nie potrafili odbanować człowieka.

- Nie posiadasz steam, a do komunikacji w tej grze, głównie on jest potrzebny ;) (tutaj mały -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...