Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

GotuŚ

GotuŚ Gallery

Polecane posty

No to tak 2. praca.

Zbyt jasna nie potrzebna warstwa z mgielka,przez to praca nabrala brzydkie barwy i nie widac w niej dynamiki.

Gdyby nie ta warstwa praca byla by zywsza kolory bylyby bardziej realistyczne..

Te dwa softy,ktore niby rozswietlaja prace,jest to zbedne.

Bardzo ladne swiatlo na gorze postaci,ladnie sie komponuje,jednakze nie wyglada to realistycznie..

Tak to praca nie jest zla,ale za pusta ;/

W pierwszej pracy tez sie nie napracowales,szkoda ze bg nie ulepszyles ;p

Idzie Ci co raz lepiej dodawaj cos od siebie do prac z tutkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastosowałem się do rad. Usunąłem mgiełkę oraz dodałem coś od siebie. Dodałem splattery. Ale nie wiem czy to pracy nie zepsuło ponieważ nie siedzę dużo w splatterach.

Poprawka.

uqL1Zyy.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty ta mgielke usunales? ; o

to poprzednia wersja wyglada lepiej.

Dodaj troche ekspozycji i kontrastu ;) zeby bylo dynamicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za duze swiatlo,jest juz lepiej ale teraz to przekontrastowales ^^

Wez przyklad z realizmu'zachodzace slonce nie jest tak promienne,jak jest na twojej pracy. Na postaci,a raczej na twarzy jest za duzo zoltego swiatla. Dodaj jeszcze jakies tekstury,ale nie przesadz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W logotypie właśnie chodzi aby coś takiego było Master czytaj poradniki a nie piszesz same głupoty a same twoje prace są prawie beznadziejne Render + Tło nic więcej. Tylko twój aktualny avatar jest OK !.

Ogólnie praca mi się podoba ;P fajnie wygląda i ogólnie kolorystyka spoko. :D ! 8/10 gdyż Granat moim zdaniem trochę powinien być bardziej w lewo ;P !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest logotyp ; o

Po pierwsze literki "c" nie widać.

Typo okropne..

sygnet na pewno nie twój.

Szczerze mówiąc to ta praca to jakieś jedno wielkie gówno..

Po co te gwiazdki? To w ogóle nie pasuje..

Kolorystyka,również niedopasowana.

Lepiej zacznij czytać poradnik,lub inspiruj się jakąś pracą,bo sam nic nie zdziałasz ; )

Rada ode Mnie rób sam sygnety.

Pjoona! ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się na tym nie znam, ale dla mnie wygląda ona trochę jak za mgłą.

7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monokolor i monokolor

nic ciekawego.Zwykla polska praca..

Nic do siebie nie pasuje,amatorsko bardzo wieje ;_;

Swiatlo za duze. Swiatlocienia nii ma ^^

jedna z twoich gorszych prac,czyli tak jak wszystkie.

Sorry za tak surowa krytyke,ale po prostu nie rozumiem grafikow/sygnaturowcow,ktorzy mysla, ze nawala pelno tekstur/c4d i mysla,ze zrobili dzielo sztuki.

W tagach liczy sie pomysl i kreatywnosc,a w twoich pracach tego nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. nic ciekawego widzę tylko kontynuację poprzedniego "masakrycznego",brzydkiego,niedopracowanego (wiele można jeszcze wymieniać) stylu ;) Źródło światła za przeproszeniem chyba z dupy.. Ogólnie całe obejmujące pracę światło jest za duże i kompletnie nie pasuje ;o W tej pracy nie widzę żadnego progresu,stoisz jak stałeś nic się nie ruszyło ;) C4D jak to typowy "polski grafik" nawaliłeś byle było.Oczywiście kolorystyka to dno,jedna wielka masakra.Lubię kiedy praca ma jeden kolor,ale tylko wtedy kiedy jest potencjał,oraz praca włożona w tag no i oczywiście pomysł,u Ciebie tego niestety nie ma.Nie wiem dlaczego w galerii Mastera napisałeś tak:

"Słabo ; /. Czemu tak słabo render widoczny? Co ma tło wspólnego z renderem? Praca mi się wgl nie podoba ;/ 2/10 na zachętę"

Skoro sam lepszy nie jesteś mogę wręcz napisać,że jesteście na tym samym poziomie ;)

2. Pixelozaaaa. Na początek od razu napiszę,że strasznie zepsułeś ten tutorial.Znam ten tutorial jest dosyć stary,może się przydać żeby ogarnąć światło,ale nic więcej.W twoim wykonaniu nie widać tego ;d Na postaci "rodzą" się piksele,cała praca w ogóle jakaś przyciemniona nie wiadomo o co w niej chodzi.Wszystko wziąłeś z tutka,nic nie dodałeś od siebie=żenada.

3. Prawie to samo co w pracy 1. tyle,że tu dodałeś jakieś dwa mdłe kolory.Światło za jaskrawe,miejscami przesycone. Typo straszne,lepiej się tym nie zajmuj ;) (Na razie później możesz dodawać napisy,ale według Mnie w takich stylach to jest nudne)

Czytaj poradniki,które ukazują style które są w tagowaniu "na czasie",a nie jakieś style,które były "modne" w 2012 ;) (Choć dla Mnie te style nigdy nie był modne ;d )

Tyle z mojej strony,na przyszłość jak oceniasz/krytykujesz czyjąś galerię spójrz pierw na swoje umiejętności ;d

piss joł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamykam.

Powód:Praca oceniona.

~Jeśli nie zgadzasz się z decyzją zamknięcia zgłoś się do osoby zamykającej ten temat.

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...