Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

cZ!Te_rRr3k

[Skarga]

Polecane posty

Nick oskarżonego: POROBIONY`BMH

Nick oskarżyciela: cZ!Te_rRr3k

Powód skargi: Niewlepienie warna Szyberkowi, który wypowiedział się w swoim podaniu, co jest zabronione, a jakoś podanie zostało zaakceptowane

Dowody: Ten temat http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?p=34911&sid=e324d4a1d895e939264a7e154269319a#34911 (w razie usunięcia postu zrobiłem screena, więc się nie wyplączesz od warna.

Czego oczekujesz: Warna dla Szyberka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"co jest zabronione, a jakoś podanie zostało zaakceptowane " Działam zgodnie z regulaminem i mam pytanie.Widzisz gdzieś w regulaminie gdzie piszę że nie można się wypowiadać w swoim podaniu ?Bo ja nie :) .Skarga moim zdaniem nie słuszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D. Pisanie postów niewnoszących niczego konkretnego do tematu. 

Jego post nic nie wniósł, po za tym sam Piotrek daje/dawał warny za wypowiedź pod swoim podaniem więc ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to ze nie wypowiadam się w działach podobnych do hydeparku ( czyt. problemy/pytania - poradniki ).

Nie pisze w co 2 temacie " fajny poradnik, łap piwko " czy też " łap piwko za prace "

jak jest np. tutaj

Gdybym tak robił miałbym już 250 postów + ale po co?

Wole wypowiedzieć się tam gdzie ma to sens, a nie wypowiadać się w podaniach osób których wcale

nie znam, nie wiem jak zachowują się na serwerze ... przykłady takich " nabijania postów " masz np. tutaj.

Rozumiesz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cZ!Te_rRr3k, do tej pory uważałem ci ze w miarę ogarniętego człowieka...

Jak widać myliłem się, Powód skargi jest wręcz śmieszny haha.

Skarga za to że nie dałem komuś warna, człowieku puknij się w ten łeb i zastanów się co piszesz.

Jak powiedział WDST w regulaminie nie ma nic na temat tego iż nie można wypowiadać się w swoim podaniu.

Twój argument jest bez sensu, bo jego post wniósł coś do tematu, mianowicie wyjaśnia coś czego enZZi nie rozumiała.

Tyle w tym temacie.

Black się uśmieje ! :D hahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POROBIONY`BMH, Twoim i Moderatorów zadaniem jest dawanie warnów tym co łamią regulamin... A ty tego nie zrobiłeś... Skarga słuszna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POROBIONY`BMH, Twoim i Moderatorów zadaniem jest dawanie warnów tym co łamią regulamin... A ty tego nie zrobiłeś... Skarga słuszna. :)

Przeczytaj to co napisałeś ...Co łamią regulamin a w regulaminie nic nie piszę że nie można się udzielać w swoim podaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj to co napisałeś ...Co łamią regulamin a w regulaminie nic nie piszę że nie można się udzielać w swoim podaniu.

Ale jego wypowiedź nie wniosła nic do tematu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...