Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Rzyglarz

Blokada widoku przeciwnego Teamu

Czy jesteś za blokadą widoku?  

5 members have voted

1. 1. Czy jesteś za blokadą widoku?

• Jestem na Tak.
      3
    • Jestem na Nie.
      2
    • Nie mam zdania na ten temat. -Obojętny/a
      0

Recommended Posts

Witam Serdecznie

Co powiecie na pomysł,który uniemożliwi obserwację po zabiciu z przeciwnej drużyny?

Chodzi o to aby ludzie nie grali na skype czy innych komunikatorach i podpowiadali sobie.

Nie jednokrotnie widziałem takie akcję.

Myślę,że ułatwi to grę nam wszystkim i jest to sprawiedliwe rozwiązanie. To tak samo jak czitowanie.

Czekam na komentarze i ewentualne propozycje do tematu.

Poniżej ankieta. Nie wiem czy dobrze ją zrobiłem jak nie to poproszę moderatora o Usunięcię ankiety ewentualnie poprawienie jej.

Pozdrawiam.

Jestem na ogromne TAK To jest bardzo dobry pomysł, jestem pewny na 100 % że ludzie sobie na różnych komunikatorach podpowiadają gdzie kto jest.

Edytuj temat i zrób normalny kolor a nie czerwony bo czerwony jest dozwolony dla [email protected]

Myślę,że wiele osób poprze ten pomysł gdyż jest on wart uwagi. Jest to dość problematyczne na tym serwerze. Zauważam to i czuję się nie sprawiedliwie gdy takie rzeczy mają miejsce...

Jestem na NIE :).

Wcześniej został założony podobny temat i został odrzucony ( aby zobaczyć kliknij tutaj )

Jest aktualnie włączony ESP Spectetor który ułatwia patrzenie na innych graczy i pozwala nam zawiadomić z pewnością o swoich podejrzeniach admina.

Nie jest to jakiś serwer TP żeby zabraniać takich rzeczy :)

Zbędne według mnie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...