Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Sn1CkY

Dostać warna za coś, czego się nie zrobiło ;d?

Polecane posty

dnbtzs.png

A więc co to jest spam?:

Spam – niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie. Część użytkowników doświadcza spamu w komunikatorach (np. ICQ czy Gadu-Gadu), a także w SMS. [1] Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo.

Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:

Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.

Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.

Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.

Krótko i na temat, pomogłem koledze, wejść na teamspek`a (napisałem dokładnie mu 5 wiadomości, jak to zrobić, wiem, że to jest przekroczenie limitu o WIADOMOŚĆ, ale w drodze wyjątku jednak miałem dobre intencję i chęć pomocy niesienia bliźniemu.

Teorytycznie nie popełniłem Mi zarzucanego "SPAMU", tylko inny rodzaj wykroczenia.

W sumie tyle co chciałem nie pisać, oraz to nie jest spina, czy jakieś tam "wąty" do enzzi, zrobiłeś co do Ciebie należało, ja tylko próbuję się jakoś bronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

REGULAMIN SHOUTBOXA

1. Zabronione jest:

pisanie +4 wiadomości pod rząd.

Regulaminu trzeba przestrzegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tutaj widzę 6. http://scr.hu/0vbc/urykl

Po 1 regulamin pozwala na max 4 wiadomości, a Ty napisałeś 6. Jednakże dało się to ująć w max 2/3, a nawet w 1.

Warn jest słuszny i tyle w temacie. Regulamin naprawdę nie gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wkręcać każdy może. On zawinił, bo spamował, a mógł to ująć w mniejszej ilości wiadomości.

PS. Reklam z bota puszczać nie wolno. Nie uznają Ci i wlepią następnego.

@@

No i za zły dział też powinieneś warna dostać, ale już Ci popuszczę. ;f

Przenoszę i zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...