Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Sn1CkY

Dostać warna za coś, czego się nie zrobiło ;d?

Recommended Posts

dnbtzs.png

A więc co to jest spam?:

Spam – niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie. Część użytkowników doświadcza spamu w komunikatorach (np. ICQ czy Gadu-Gadu), a także w SMS. [1] Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo.

Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:

Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.

Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.

Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.

Krótko i na temat, pomogłem koledze, wejść na teamspek`a (napisałem dokładnie mu 5 wiadomości, jak to zrobić, wiem, że to jest przekroczenie limitu o WIADOMOŚĆ, ale w drodze wyjątku jednak miałem dobre intencję i chęć pomocy niesienia bliźniemu.

Teorytycznie nie popełniłem Mi zarzucanego "SPAMU", tylko inny rodzaj wykroczenia.

W sumie tyle co chciałem nie pisać, oraz to nie jest spina, czy jakieś tam "wąty" do enzzi, zrobiłeś co do Ciebie należało, ja tylko próbuję się jakoś bronić.

Hmm, tutaj widzę 6. http://scr.hu/0vbc/urykl

Po 1 regulamin pozwala na max 4 wiadomości, a Ty napisałeś 6. Jednakże dało się to ująć w max 2/3, a nawet w 1.

Warn jest słuszny i tyle w temacie. Regulamin naprawdę nie gryzie.

Hmm, wkręcać każdy może. On zawinił, bo spamował, a mógł to ująć w mniejszej ilości wiadomości.

PS. Reklam z bota puszczać nie wolno. Nie uznają Ci i wlepią następnego.

@@

No i za zły dział też powinieneś warna dostać, ale już Ci popuszczę. ;f

Przenoszę i zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...