Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Ola.

Zmniejszenie lośći slotów.

Polecane posty

Mam małą propozycję żeby zmniejszyć ilość slotów tak do 22.

32 sloty to za dużo, jest straszna rzeź na serwerze.

Może to przez sloty są lagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za mówiłem już Pimpowi o tym, ale liczy się jak widać ranking GT nie satysfakcja z gry graczy.

Myślałem że tylko ja miewałem lagi od zwiększenia slotów, ale najwidoczniej nie, dodam że dziś grając na serwerze słyszałem teksty ale lagi.

Jestem za zmniejszeniem slotów do 20 max 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za tym bo wcześniej było 22/24 sloty i bylo bardzo dobrze a teraz jest jedno wielkie bydlo i przez to sa lagi a o ogarnieciu tego wszystkiego przez administracje nawet nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też za też nieraz mam lagi przez to jak full na serwie.I przyjemniej bd się grało tak do 22 jak pisali powyżej bd idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za! Na tym serwerze się nie da normalnie grać. Wszyscy bloczą, flesze na mordę rzucają. Potrafię dostać 3 flesze na mordę w rundzie i wyjść się z respa momentami nie da...

Wiesz pimp, przynajmniej zaoszczędzisz xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też na TAK! Pimp zaoszczędzi z 8zł na slotach i na dodatek zmniejszy lagi jak jakieś są oraz będzie przyjemniejsza atmosfera a nie 16 / 16 i rash ;< !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na neutral

- serwer jest zapchany jak most w Toruniu ok godz. 16 :D co utrudnia administratorom

- z drugiej strony jak zmniejszymy sloty spadnie ranking oraz atrakcyjność serwera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Wszyscy bloczą, flesze na mordę rzucają.

2. Potrafię dostać 3 flesze na mordę w rundzie.

3. wyjść się z respa momentami nie da...

4. Wiesz pimp, przynajmniej zaoszczędzisz xd

Odniosę się do kolegi:

1. Na serverze jest wgrany plugin, że jeżeli gościu z twojego teamu rzuci Ci flash na twarz, to Cię NIE RAZI, więc wniosek prosty dostajesz FB, od przeciwnego teamu, co jest elementem gry.

2. Tutaj to samo, co wyżej napisałem.

3. Jest wgrany plugin przenikania, tz, że przez pierwsze parę sec. możesz "przenikać" przez swój team i Cię nie blokują. (No chyba, że kampisz cały czas na respie, no to co się dziwić, że Cię blokują).

4. Tutaj bym polemizował, gdyż jest więcej ludzi, jest szansa, że zostanie wykupionych więcej Vipów, więc kasa z nich idzie na konto serva, co wpływa na rozwój.

A teraz co do tego pomysłu zmniejszenia slotów:

Ja jestem przeciwny temu, nie wiem skąd macie te lagi, ale ja ich nie posiadam. Admini są od tego by pilnować servera, zgłosili się na to stanowisko, co znaczy, że byli w pełni świadomi, że trzeba będzie ogarną server nawet w godzinach szczytu, gdy jest max. osób. Tak jak już wcześniej wspomniałem, jest szansa, że więcej ludzi kupi Vip`a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma to swoje wady i zalety zaleta jest to kto lubi się dużo strzelać to będzie mu pasowało 32 sloty, jednak są i tacy którzy lubią grac bardziej drużynowo jak każdy wie kto grał na tylu slotach, że wszyscy nie pójdą w jedno miejsce mam tu na myśl TT, a CT nie rozmieści się ładnie po mapie ale pobiegną wszyscy na długa za fragami:P Neutral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma to swoje wady i zalety zaleta jest to kto lubi się dużo strzelać to będzie mu pasowało 32 sloty, jednak są i tacy którzy lubią grac bardziej drużynowo jak każdy wie kto grał na tylu slotach, że wszyscy nie pójdą w jedno miejsce mam tu na myśl TT, a CT nie rozmieści się ładnie po mapie ale pobiegną wszyscy na długa za fragami:P Neutral

Zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...