Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

WDSTT

Skarga na enZZi.^

Polecane posty

Witam, składam skargę na moderatora enZZi.^ Dlaczego ?Sami się przekonacie jak to zobaczycie :

2wp47ld.jpg

d6vzq.jpg

29w1v88.jpg

I co ?Taka powinna być kultura moderatora ?!Lekceważyła regulamin mówiąc że ją wali to co tam jest.Mówiła mi że steam jest prywatny i nikogo z forum nie obchodzi co tam się dzieje.A ja uważam że jako moderator nie powinna tutaj na forum zachowywać się niby dojrzale a na steam tak jak wyżej SS pokazuje. Proszę o jej degradacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny jesteś. Steam to rzecz prywatna i to nie na regulamin było, że mnie wali, bo regulamin znam doskonale.

A Danger? Nic nie lepszy. Skoro steam ma się liczyć, to w takim razie za TS powinien dostać perma. ;> Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie na regulamin ?Napisałem że tak piszę w regulaminie a ty Wali mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WDSTT ale to nie forum -.- To Steam może sobie pisać tam co chce o czym chce :) Więc po co składasz skargi na kogoś jeśli ktoś czegoś nie zrobił na forum ??? !

Skarga nie słuszna. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra skarga słuszna jest ale ty się okazałeś mhm nie wypowiem tego słowa ale takim trochę kablem okazałeś się . On pisał z zaufaniem do ciebie , nie był kulturalny wobec Dangera itp . Ale no cóż zdarza się każdemu i powiem ci jeszcze jedno przy toczę tutaj tekst z piosenki :) może zrozumiesz te słowa :)

Rap i braterstwo, tępić kure....., oni skończą się szybciej niż jarane w blecie zielsko - Peja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WDSTT ale to nie forum -.- To Steam może sobie pisać tam co chce o czym chce :) Więc po co składasz skargi na kogoś jeśli ktoś czegoś nie zrobił na forum ??? !

Skarga nie słuszna. !

Czyli co ?Na forum może sobie być sztucznie miła a poza nim taka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tutaj zamiaru Cię obrażać, ale jeśli nie czytasz ze zrozumieniem, to nie mów, tylko przeczytaj kilkanaście razy.

Steam to rzecz prywatna i w sumie na to wyszło. Danger wszystkich nas gnoił, a to co robię na Steam, nie powinno nikogo interesować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie słuszna skarga. Nie powinieneś nawet udostępniać screenów ze steama. Prywatnych Brudów nie wyciąga się na widok wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...