Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Majonez Winiary

Skarga Na FoCuS'a

Polecane posty

29.03.14 godz 19:55 około

Nick Oskarżyciela: Kubaaa ;D !

Nick Oskarżonego: .::FoCuS::.

MIEJSCE : JB Szkoła

Powód: FK i Debilizm: Chodzi o to że byliśmy na szkole wybrałem kategorie Matematyka I Focus poprosił mnie abym mu podał wzór na trójkąt i ja powiedziałem a razy h przez 2 po czym on mnie zabił i powiedział ze wzór na trójkąt to 1/2 a razy h

Dowody:Myślę że dowody są zbędne gracze mogą potwierdzić.

Dziekuje Pozdrawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 zastosuj się do wzoru. Po 2 podaj IP/Steam ID oskarżonego. Po 3 jeśli tak naprawdę było to to było FK, ponieważ pole trójkąta można obliczyć wzorem: a*h przez 2, jak i wzorem: 1/2 a przez 2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majonez Winiary, :D człowieku wzór na pole trójkąta to jest 1/2 a*h, a jeżeli się mylę to poszukaj ten drugi wzór w necie i mi to podaj dziciaczku. Pozdrawiam (a i masz szczęście, że nie dałem Tobie bana za wyzywanie mnie na U@, a szkoda mogłem dać). :8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest dosłownie to samo a*h/2 a 1/2ah więc dobrze ci napisał wzór .....

PS: jeszcze zależy jaki trójkąt bo jak równoboczny to a do kwadratu pierwiastka z trzech przez cztery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie pisać 2 skargi powiem tylko, że fokus wgl nie patrzy na zdanie innych. Monoloq robił FK ja go przenoszę do TT a fokus do mnie z ryjem, że mam go nie wywalać i go dodaje znów do CT.

Takie coś wgl nie ma sensu Fokus nie powinien mieć administratora. Tyle ode mnie dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory, że tu napiszę ale człowieku monoloq ogarnia ct nie widziałem ani razu, żeby zrobłi FK a ty go wczoraj przeniosłeś jak był on i ziomeq wywaliłeś go i wbiłeś się na niego miejsce skoro robił fk to trzeba było złożyć skarge a nie wywalać z ct i pchać się na ich miejsce nie jesteś jakimś bogiem tego serwa, więc się nie rządź i nie spinaj dupska. Rozumiesz bo nic Tobie to nie da, a to, że odchodzisz z serwa bo piter sie jeszcze na twoje podanie nie wypowiedział jest żałosna na takie coś musisz być cierpliwy. Spodziewałem się po Tobie innego zachowania i myślałem, że będziemy się fajnie dogadywać :( . Pozdrawiam. (Nie dawajcie warna ale musiałem się wypowiedzieć sory) :8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 to mam strażnika i nie bd pisał skargi skoro mogę go po prostu przenieść za FK a ty jak widać bronisz swojego wielce przyjaciela, nie przeniosłem wczoraj ziomeq bo wiem że ogarnia, natomiast Rambo232 i Monoloq to najlepsza dobrana para w CT która mówi względem wyjścia wejścia a rozwala wszystkich względem wejścia dlatego go przeniosłem, a ty powiedziałeś "Z.W" nie widziałeś co inni piszą tylko od razu przeniosłeś kolegę monoloq do CT. Na moje to jest śmieszne ponieważ nie patrzysz na reakcję innych graczy i strażników tylko sam podejmujesz decyzję nie potrafisz działać nawet w jednym procencie w grupie i jak wiesz chyba nikt cię nie lubi z administracji. Nawet szyberek który moim zdaniem był 1000x lepszym adminem od ciebie, ale zrezygnował z twojej dziecinady.

-------------------------------------------------

Jak widać nie jesteś takim wzorowym adminem skoro są na ciebie skargi, sam robisz FK a mówisz, że monoloq nie robi. Hahaha proszę idź do gimbazjum i naucz się wzorów potem wróć i graj :).

A co do pitera to cierpliwym można być do jakiegoś poziomu, ale on jak wbija to każdego olewa, a na forum już go sporo nie widziałem. Pytam się BlackDead czy go zna on powiedział, że wgl z nim nigdy nie gadał i, że piter mało się udziela na forum.

(przepraszam za wypowiadanie się jak moderator nie prosił, ale nie chciałem pisać osobnego tematu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiosk., no dobrze tu masz racje jesteś strażnikiem masz też jakieś prawa, żeby przerzucać innych do ct ale mnie nie było na serwie wtedy w ogóle. Niee pisałem "ZW" mogłeś napisać mi na gg to dałbym mu bana na 30 min za FK ale ok teraz będę brał twoje decyzje bardziej pod uwagę ale jeżeli jest tylko jeden admin na serwie to on ma ostateczną decyzje w kwestii bana/kicka, a monoloq nie jest moim "przyjacielem", a to, że byłeś przyjacielem szyberka przez internet :D to nie moja sprawa miałem z nim spine to też nie twoja sprawa tylko moja, szyberka i pitera. I nie chce mieć kolejnej spiny tym razem z Tobą. Najbardziej mnie rozwalasz tym zdaniem -.- "jak wiesz chyba nikt cię nie lubi z administracji" hahahahaha człowieku z każdym mam dobry kontakt tylko z szyberkiem mieliśmy zły ale chyba ty też tak chcesz. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam zdanie Focusa -.- Monoloq to kolega jego z serwa :) A ja go lubię :3 Jest spoko, ogarnia czasem popełnia błędy (ale to chyba zdarza się każdemu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o nie mieszanie mnie w te całą kłótnie/skarge/przepychanke :).

Mam paru znajomych z którymi grałem pare lat więc mam z nimi dobry kontakt, większość jest naprawde ogarnięta.

Jednym z nich jest PeReS którego tutaj sprowadziłem, aktualnie adminuje on na serwerze BaseBullider i aktywnie udziela się w

życiu tamtego serwera.

Nie mam żadnego przyjaciela przez internet, umiem rozróżnić życie realne a te przez kabelek.

To że jak to ujmowałeś " liże każdemu dupe " zaraz po tym jak prosiłem CIę o UB dla Swaga.

Jest to sprawa pomiędzy nami ( przyznaje ci racje ), jednak powinieneś się Focusku opamiętać ponieważ

zachowujesz się często jak 13 letnie dziecko.

Spinasz się przez internet

Wyzywasz wszystkich jak leci kiedy tylko ktoś sie za kimś wstawi

Konferencje zwołujące paru stałych graczy na gg i pisanie tekstów typu " Jak wejdzie Szyberek, to wszyscy go ciśnijmy " - Tak wiem o tym, wziąłeś nieodpowiednie osoby bo prawie wszyscy sie z Ciebie śmiali później i przesyłali mi to na pw :D.

0 kontaktu z osobami z mniejszym stażem na serwerze jako strażnicy/admini ( czyt. Ja, Muffinek czy Kiosk ) - po prostu samowolka.

I... już nie chce mi się rozpisywać.

Skomentuje jeszcze tylko sprawe " nie jesteś jakimś bogiem tego serwa, więc się nie rządź i nie spinaj dupska "

Zanim weźmiesz się za ocenanie innych, najpierw spójrz na siebie :]

To że jesteś tutaj prawie od początku serwera od niczego Cię nie zwalnia,

popatrz na Nothinga i bierz z niego przykład.

Regor jest tutaj od Ciebie krócej, ale zawsze kiedy ktoś ma jakiś problem/pytanie udzieli ci pomocy/odpowiedzi.

Dodatkowo pytanie, jakim prawem wymierzasz kare ( banujesz ) innych adminów? :)

Mam nadzieje, że piter w końcu przejrzy na oczy i nie będzie juz takiej samowolki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szyberek, Pierwsza sprawa.Tak zrobiłem taką konfe może to było głupie z mojej strony i mam gdzieś już to było mineło ale nie wiem kto i jakim prawem Ciebie tam zaprosił, zrezygnowałeś z admina to nie interesuje mnie, że to przeze mnie, miałem Ciebie dosyć na ty serwie i powiedziałbym coś tutaj jeszcze ale to to już raczej pw. Druga sprawa nie wpiepszaj się w ten temat z kioskiem się dogadałem z Kubą również to po co się jeszcze udzielasz jak i tak nic Ci to nie da. Trzecia sprawa jestem starszy od Ciebie, a ty masz 14lat i wkręcałeś na serwie, że masz 16 lat to mnie rozwaliło ale ok ta sprawa się wyjaśniła. Czwarta sprawa dzisiaj możę próbowałem być miły dla Ciebie na serwie ale ok ty zacząłeś od odzywek typu "gówno" "złamasie" gimbusie". Piąta i ostatnia sprawa. Graj sobie na tym serwie ja nie będę się Ciebie czepiał ale wiec jedno jeżeli będziesz mnie prowokował czy coś w tym stylu to wtedy zobaczysz. OK ? :D No i moim zdaniem to jest już koniec tematu, a i zapomniałbym nie wyzywaj mnie od gimbusa bo ty sam też nim jesteś. Pozdro ziomek :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...