Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Giba3030

Zażalenie na adminów

Polecane posty

Mój Nick w grze: Giba3030

Nick Admina/Gracza: Admini (z wyjątkiem aktywnego Green'a)

IP oskarżonej osoby: ---

Steam ID oskarżonej osoby: ---

Data,godzina, mapa zdarzenia: ---

Opis Sytuacji: Zamknęliście temat, który nazwałem problemem, więc skoro prosiliście składam oficjalne zażalenie na nieaktywność adminów (z wyjątkiem Green'a który jest codziennie na serwie)

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: ---

O co prosisz: Proszę o ich wybudzenie, bądź usunięcie im praw skoro nie potrafią być odpowiedzialni za serwer Black'a .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darowałbyś już sobie :/ Wiem, że mój post nie zawiele wnosi, bo nie gram już na PB i nwm jak tam jest, ale admin też ma swoje życie i powinieneś to zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black, może i ma, ale zwolnienie powinno się pisać. Nie widziałam, aby ktokolwiek pisał zwolnienie z adminów PB.

Dział: http://cs-staraszkola.pl/viewforum.php?f=10

Co Wy na to, aby prowadzić w dziale każdego serwera jakiś podpięty temat z listą adminów i ich ostrzeżeniami? Aktualizowałoby się ją co jakiś czas lub po jakiejś zmianie w ekipie adminów? Wtedy przynajmniej byłoby wiadomo, kto jest adminem na danym serwerze, bo ja się np. teraz nie orientuję, kto oprócz Greena ma uprawnienia. Wiem tylko, że Mr. King i TakiWłaśnieJestem stracili flagi. Co dalej? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Wy na to, aby prowadzić w dziale każdego serwera jakiś podpięty temat z listą adminów i ich ostrzeżeniami? Aktualizowałoby się ją co jakiś czas lub po jakiejś zmianie w ekipie adminów? Wtedy przynajmniej byłoby wiadomo, kto jest adminem na danym serwerze, bo ja się np. teraz nie orientuję, kto oprócz Greena ma uprawnienia. Wiem tylko, że Mr. King i TakiWłaśnieJestem stracili flagi. Co dalej? ...

Jeste ZA dodaj propozycję

A co do zażalenia potwierdzam ostatnio sam jestem jako admin, a z tego co wiem Admina nie tylko ja posiadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darowałbyś już sobie

Wybacz, ale nie chodzi tu o kolokwialnie mówiąc "zgnojenie" - raczej o pobudzenie adminów do odpowiedzialności.

Zatrudniając się do pracy dzwonisz i mówisz "szefie ten tydzień nie przyjdę bo mi się nie chce" .

Dostając swego rodzaju władzę otrzymuje się też odpowiedzialność .

Nie patrz na polityków typu kaczor i tusk - dostali władzę , a odpowiadają tylko przed wyborami i coś robią (niby robią bo teraz jeżdżą sobie od pe****w).

Admin nie jest do zabawy, lecz do utrzymania porządku i przyjaznej atmosfery na serwerze.

Każdy admin odpowiada sam za siebie i za swoje czyny.

Stracić admina można szybciej niż się go zdobyło. - cytat z regulaminu CS PB tego serwa.

[ Dodano: 2014-03-30, 22:17 ]

Widzę ciszę w temacie, czyli nawet admini nie czują się zobowiązani . Ok, dla mnie wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...