Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Adamovsky

[Problem] Z KsMiLoF

Polecane posty

Witam. Mam problem z użytkownikiem KsMiLoF. Gracz notorycznie szuka zaczepki, aby kogoś wkurwić i nie wiem czy to mu satysfakcje przynosi czy nie że dostaje warny. W każdym podaniu jest na nie (nie o to mi chodzi), ale daje takie powody że ze śmiechu można paść trupem. Dowód:

Ja jestem na NIe .

Zajmij sie funkcja Unbanteam a nie pchasz sie wszedzie .

Składasz te podania gdzie sie da .

Co to jest za powód w podaniu na administratora serwera? Jak dla mnie to bezsensowny spam i kolejny pretekst do zdenerwowania mnie. Admina prawie wgl. nie widuje na serwerze (tak jak powiedziałem w podaniu, że jedynym aktywnym to lamort). Proszę o ogarnięcie admina i proszę aby nałożyć na niego zakaz komentowania moich podań na różne rangi, bo ten użytkownik działa mi już na nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem to co sadze :) A że ty spine łapiesz o to . To nie moja sprawa . Na serwerze jestem tyle ile potrafie dziennie . I ty warmy dostaniesz nie ja bo ja nie używam wulgaryzmow jak ty obecnie . Ale spoko . Nie wypowiadam siew twoich podaniach -,- . Za miesiac to bedziesz miec te podania w kazdym dziale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra koles opanuj swoje nic nie warte emocje . Okej ? Skonczmy ten temat masz wypowiem sie w twoim podaniu inaczej . Bedzie sie podobac ? Bede madrzejszy i skoncze ten temat ... Bo mam inne problemy a nie idiotyczna kłotnia .. Okej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamovsky, nie panujesz wgl nad słownictwem.

Następna sprawa, każdy ma prawo wypowiedzieć się pod twoim podaniem, a tym bardziej admin serwera na którym starasz się o admina.

+1 Warn Adamovsky.

/Close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...