Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Adamovsky

[Problem] Z KsMiLoF

Recommended Posts

Witam. Mam problem z użytkownikiem KsMiLoF. Gracz notorycznie szuka zaczepki, aby kogoś wkurwić i nie wiem czy to mu satysfakcje przynosi czy nie że dostaje warny. W każdym podaniu jest na nie (nie o to mi chodzi), ale daje takie powody że ze śmiechu można paść trupem. Dowód:

Ja jestem na NIe .

Zajmij sie funkcja Unbanteam a nie pchasz sie wszedzie .

Składasz te podania gdzie sie da .

Co to jest za powód w podaniu na administratora serwera? Jak dla mnie to bezsensowny spam i kolejny pretekst do zdenerwowania mnie. Admina prawie wgl. nie widuje na serwerze (tak jak powiedziałem w podaniu, że jedynym aktywnym to lamort). Proszę o ogarnięcie admina i proszę aby nałożyć na niego zakaz komentowania moich podań na różne rangi, bo ten użytkownik działa mi już na nerwy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiedziałem to co sadze :) A że ty spine łapiesz o to . To nie moja sprawa . Na serwerze jestem tyle ile potrafie dziennie . I ty warmy dostaniesz nie ja bo ja nie używam wulgaryzmow jak ty obecnie . Ale spoko . Nie wypowiadam siew twoich podaniach -,- . Za miesiac to bedziesz miec te podania w kazdym dziale .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra koles opanuj swoje nic nie warte emocje . Okej ? Skonczmy ten temat masz wypowiem sie w twoim podaniu inaczej . Bedzie sie podobac ? Bede madrzejszy i skoncze ten temat ... Bo mam inne problemy a nie idiotyczna kłotnia .. Okej ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adamovsky, nie panujesz wgl nad słownictwem.

Następna sprawa, każdy ma prawo wypowiedzieć się pod twoim podaniem, a tym bardziej admin serwera na którym starasz się o admina.

+1 Warn Adamovsky.

/Close

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...