Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Hazee

Haze demo

Polecane posty

Twój nick z gry: Haze

Twój SteamID: 'STEAM_0:0:19397951'

Twoje IP:

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 27.03 ok 17:50

Powód bana: demo na forum

Wyjaśnienie: sprawdz demo to zobaczysz

http://speedy.sh/QXtYZ/dd2-1403271745-de-dust2-1395938700-1395940200.zip

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: WDST

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Powod: 'Demo na forum'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:19397951'

[AMXBans] Twoje IP: '77.253.195.139'

[AMXBans] ===============================================

[ Dodano: 2014-03-29, 00:24 ]

Co wy tam rozkminiacie... dacie to UB w koncu czy nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem jedynym UBT. Jest jeszcze WDST oraz Danger., który nic nie robi. Ostatnio nawet źle rozpatrzył screeny, które były jego pierwszymi i nie wiem, dlaczego w tym kierunku nic nie jest robione. W całym dziale wypowiadam się tylko ja i czasem WDST. Chyba czas zaprotestować, bo ranga nie jest po to, by świecić kolorem, ale po to, by się wypowiadać, pomagać i wypełniać swoje obowiązki należycie. Już nie chcę widzieć działu, jak mnie nie będzie (oczywiście nie mam na myśli tu się czymś chwalić, ale to niestety jest prawda).

6jfv57.jpg

Szara rzeczywistość... Był 2.6h na forum, oczywiście przyafczył znów z AutoReffreshem i nie ruszył nawet palcem, by cokolwiek ogarnąć. Oczywiście zaraz będę czytać hejty, ale walcie śmiało.

Praktycznie mogę prawie, że nic nie robić, ale zależy mi na tym, by gracze mieli jak najlepiej, co nie znaczy, że muszę być jedynym jeleniem. Miejmy nadzieję, że coś się ruszy z Waszej strony (mam na myśli jakąś interwencję).

http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?t=7452 Nie wiem, gdzie on widział tutaj cokolwiek, co by mogło wskazywać na brak UB.. Rozmowa była w nocy na TS, zero uwagi co do niego. Historię postów można chyba nawet sprawdzić. Poza tym Porobiony widział ten temat i sam się za głowę złapał.

http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?t=7425 - Ten temat miał być przesłany do Blacka, a z tego co wiem, on nawet go nie dostał. Sama mu go podesłałam, choć nie wiem, czy pamięta.

Wspominać o TS już nie będę.

Wybaczcie, że w tym temacie, ale akurat tutaj się tak rozpisałam i nie będę pisała skargi. Myślę, że to wystarczy.

=======================================================================================

Co do demka. Akcje momentami masz bardzo dziwne, dlatego też czekałam, aż ktokolwiek się ruszy, by mi pomóc, bo sama decyzji nie podejmę akurat w tym temacie. Nikt się nie ruszył, bo przecież enzzi sprawdzi. ^.-

Chciałabym, aby inni UBT również się zaangażowali bardziej w dział.

Tyle z mojej strony.

PS. Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia co do demka, jestem dostępna obszernie na Steam, Forum, TS i GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nadal macie problem z podjeciem decyzji... dajcie czasy podejrzanych akcji w ktore nie wierzycie a ja wam wszystko sproszcze...

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekaw tych "podejrzanych akcji " daj ich czasy to wam wytlumacze i moze czegos naucze przy okazji...

[ Dodano: 2014-04-06, 00:02 ]

Widze ze nikt sie nie interesuje tematem wiec NARQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zobaczyłem ten temat.

Do 48 godzin razem z UBT postram ustalić co z Tobą zrobić.

Jednak najpierw do Poniedziałku godziny 15:00

czekam na dokładną rozpiske punkt w punkt

od naszego admina WDST :).

W Poniedziałek o godzinie 17:00 proszę o wejście

Enzi, WDST i Porobionego na TeamSpeaka :).

Sprężmy dupe, chłopak siedzi już troche z tym banem.

Trzeba coś z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem już te demko, powiem tyle : Wyglądasz na odpalonego.Akcje podejrzane, Ss'y nic nie zrobią i nie pokażą bo przecież łatwo to przerobić Również uważam by demko dać do najbardziej doświadczonego użytkownika Setta który pomógłby nam to ocenić.Ja momentami podejrzewam że masz wh ale to tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko oglądałam kilkakrotnie i tak jak powiedziałam wyżej, masz dziwne akcje.

WDSTT, ile można czekać, aż porobiony wyśle demko do seeeetttt'a? Zobowiązał się do tego. Nie widzę żadnej pomocy w tym temacie. Oglądałam demko już w chuuu dawno i jeszcze dalej, pisałam w tym temacie, ale spk. Więcej zamiaru oglądać demka nie mam i to jest teraz Wasze zadanie.

Na TS jestem ogólnodostępna. Jeśli chodzi jeszcze o seta. Poprzednie demko oglądał i stwierdził to, co my, ale powiedział, że za mało akcji na +B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1:45 - 2:00 - podejrzany flash, ale mógłby być to przypadek, gdyż było słychać na prawo strzelaninę. Mógł się domyśleć, że idą długa , skoro resp i B były czyste

a tak po za tym gracz leci ciągle tą samą drogą, Dolny/Górny trup, B, środek, (potem po kupnie AWP się przerzuca na długą, gdzie leci większość teamu i porostu robi cover), sprawdza każdy kąt i strzela po 3 pociski, lub ładuje full auto na bliskie odległości, gra normalnie jak każdy gracz, a to, że weszło Mu kilka headshot`ów, skanuje miejsca też typowe i znane wszystkim, a przy tym nie raz zabija, to już zbieg okoliczności/fart.

Moja ocena wypada w ten sposób, za mało akcji na +B, jest kilka podejrzanych akcji, ale Gracz;

CZYSTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma wątpliwości wobec

1:45 - 2:00 to nie wiem co robi w UBT.

Nic dziwnego tutaj nie widać aż do 8 minuty....

7 Runda, próba wejścia na B (8:47 + ) - Strasznie doinformowany scan.

Zaraz po tym jak WDST wszedł na specta:

16:17 żaden problem dostać info po tym jak ktoś umrze że masz 3-4 na długiej.

17:55 bardzo ładny skan, ale nie jest to powód aby robić ssy/sprawdzać demo.

Według mnie należy sie UB :).

Osoby które miały przyjemność grać z doświadczonymi graczami

na eslach/lanach nie powinny widzieć tutaj aż tak czegos dziwnego.

Jeśli do 18:00 nikt nie podejmie żadnych kroków w Twoją strone wrzucam UB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ponownie przeanalizowałem demo.Dużo akcji się powtarza, w sensie że wie gdzie kto jest bo po prostu ludzie kampią.Skanuje w tych miejscach gdzie zawsze.Również jestem za UB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...