Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Adamovsky

Again! The last time!

Polecane posty

Imię: Adam

Nick: Jeimi.

Ile masz lat: 16

Ile grasz w cs`a: 6/7 lat

Byłeś już administratorem serwera?: Oczywiście. Mam spore doświadczenie w byciu adminem. Black nauczył mnie bardzo wiele gdy byłem żółtodziobem (stare dobre czasy - jeszcze na cba.pl).

Znajomość amxx w skali od 1do 10: 6

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): Jest w poprzednim profilu i nie chce mi się znów logować na http://store.steampowered.com/ (przepraszam leń ze mnie szczególnie w czwartki)

Posiadasz działający mikrofon: Jutro już będę miał, ale myślę że nie jest to tak straszne konieczne na tym serwerze. Jednakże wiem że się przyda :D

Płacisz SMS/ przelewem/reklamami: Reklamami - Nie będę płacił za coś co nie jest dla mnie. Admin to osoba która pilnuje porządku na serwerze, tak jak moderator na forum. To nie jest tak jak premka ani vip że pomagają w grze, więc nie chce za to płacić. Mogę obiecać że jak będę miał chęć na premkę to kupuje kasą a nie reklamami.

Dlaczego ty?: Ponieważ gram na serwerze przynajmniej 30 minut dziennie - więcej to w weekendy gdzie mam czas. Staram się na wyjazd z praktykami za granice polski więc proszę o zrozumienie. Ponadto pragnę zauważyć że w sobotę ( http://www.gametracker.com/player/Jeimi./88.199.98.117:27020/ ) Grałem dość długo jak miałem czas! Poza tym mam duże doświadczenie, nie mówię że jestem grzeczny bo każdego czasem nerwy ponoszą.

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: GG macie, steam ważniejsze osoby też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na NIe .

Zajmij sie funkcja Unbanteam a nie pchasz sie wszedzie .

Składasz te podania gdzie sie da .

Kurwa dzieciaku ogarnij się! Co przeszkadza to i to ? Jest UBT bo się na tym znam, a admina chce mieć bo chcę pilnować pożądku na forum. Ty wgl nie grasz to co wgl się wypowiadasz ? Jedyny admin który jest aktywny to lamort, ale tez nie zawsze. Do niego nie mam pretensji, a ty zamiast siedziec i nabijac posty bezsensowne to byś poszedł na serwer i grał a nie tu pajaca zgrywasz.

Jeśli ja dostane warna za tą wypowiedź to i on powinien. Post nic nie wnosi do tematu, a tylko prowokuje do kłótni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurwa dzieciaku ogarnij się! Co przeszkadza to i to ? Jest UBT bo się na tym znam, a admina chce mieć bo chcę pilnować pożądku na forum. Ty wgl nie grasz to co wgl się wypowiadasz ? Jedyny admin który jest aktywny to lamort, ale tez nie zawsze. Do niego nie mam pretensji, a ty zamiast siedziec i nabijac posty bezsensowne to byś poszedł na serwer i grał a nie tu pajaca zgrywasz.

Jeśli ja dostane warna za tą wypowiedź to i on powinien. Post nic nie wnosi do tematu, a tylko prowokuje do kłótni.

Cieszę cię niezmiernie z tegocoś ty tu napisał . :) Jest to tak fenomenalna historia że masakra . 1. Mieszkam z Mama sam musze pomagać 2. Mam dziewczynę 3. Mam swoje własne życie 4. Wchodzę na serwer jak tylko mogę 5 . Masz Warma za wypowiedz pod swoim postem . Pasuje ? No wszystko mam nadzieje że wyjaśniłem ci dzieciaku . A i jeszcze za Przeklinanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, weź się ogarnij ! Co to jest za wypowiedź?

1) Nie wnosi nic do tematu

2) Obrażasz

3) Nikogo nie obchodzi twoje życie prywatne - każdy je ma!

4) Jesteś chamski!

Dobra rada? Przestań spamić w moich podaniach bo jesteś nikim na tej sieci. Wszędzie szukasz zaczepki, jak będę chciał to i o moderatora się będę starał, i nic z tym nie zrobisz. Jedyny kto może dawać warny / odrzucać podania / zabraniać komuś rang jest administratora. Ty nie jesteś więc się ogarnij i nic nie pisze bo to jest żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, weź się ogarnij ! Co to jest za wypowiedź?

1) Nie wnosi nic do tematu

2) Obrażasz

3) Nikogo nie obchodzi twoje życie prywatne - każdy je ma!

4) Jesteś chamski!

Dobra rada? Przestań spamić w moich podaniach bo jesteś nikim na tej sieci. Wszędzie szukasz zaczepki, jak będę chciał to i o moderatora się będę starał, i nic z tym nie zrobisz. Jedyny kto może dawać warny / odrzucać podania / zabraniać komuś rang jest administratora. Ty nie jesteś więc się ogarnij i nic nie pisze bo to jest żałosne!

No żałosny jesteś bardzo :) Wiem nikim jesteś . Więc skończ to nara ....

I tak na marginesie to ty właśnie obrażasz nie ja :) Więc ogarnij to kto kogo

Straszyć to sobie możesz swoich kolegów Nie mnie -.- Dziecko mnie będzie straszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kurwa nie obrażasz ? To po chuj w ogóle piszesz ? Nie grasz na serwie to po chuj się wgl wypowiadasz ? Zajmij się swoim "Zyciem prywatnym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podanie odrzucone za słowa w tym temacie jak i pisanie pod własnym podaniem.

KsMiLoF, i Adamovsky, otrzymujecie po 1 warnie bo to nie jest temat do waszych żali.

Adamovsky, przeczytaj regulamin bo pożegnasz się z rangami na tym forum.

Przypominam iż macie 48 godz na odrobienie warnów inaczej stracicie swoje rangi.

/Close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...