Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Adamovsky

Może teraz

Polecane posty

Imię Adam

Nick: Na forum: Adamovsky, w grze i na ts: Jeimi.

Wiek: 16

Byłeś już w UnBan Team?: Oczywiście że tak. Umiem sprawnie, szybko sprawdzić czy gracz ma czyste ss'y czy nie.

Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: Tyle ile bd trzeba. Raz się zdarzy mniej, a raz więcej. Tyle ile dam radę to będę sprawdzał :D

Kilka zdań o sobie: Jestem Adam, mam 16 lat. Jestem uczniem 1 kl. technikum o kierunku energii odnawialnej. Nie jestem prymusem, lecz do głąbów też nie należę.

Co może poprawić wasze głosy:

Nie odszedłem tym razem sieci. To że nie chciałem być modem to nie znaczy że odchodzę. Miałem parę powodów aby zrezygnować. Powiem 2 główne powody: Zbanowanie Werki, oraz brak czasu - większe poświęcenie nauce. O rangę moderator, będę się starał gdy bd miał więcej czasu (mam tu na myśli koniec maja, początek czerwca). Tyle z mojej strony. Bardzo kreatywne odpowiedzi będę nagradzał piwkiem - chodzi mi o to kto się wysili, a nie napisze "tak powody up" albo zacytuje kogoś wypowiedź. Chcę wiedzieć jakie każdy z was ma o mnie zdanie, dlaczego daje na nie, a dlaczego na tak. Chodzi mi o to że chcę popracować nad minusami, i chcę mieć same plusy na wyższe rangi.

Uwaga: Warna odrabiam - robię reklamy !

GŁOSUJCIE ! ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK.

+ Podanie bardzo przekonujące

+ Wiek (nie co po niektórzy, nie będę już wymieniać)

+ Staż w UBT

+ Ogarnięty i zawsze dostępny (w rozsądnym tego słowa znaczeniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepszego kandydata nie widzę :)

Jesteś od początku sieci, zaufany. Spełniasz wszystkie wymagania. Jesteś ogarnięty oraz dobrze wykonujesz swoją "pracę" na forum.

Ogółem nie widzę żadnych minusów.

Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...