Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gość Kyzy

Skarga!

Polecane posty

Gość Kyzy

Mój Nick w grze: KyzyMyzy

Nick Admina/Gracza (admina): Kutanoid

Data,godzina, mapa zdarzenia: 15.08.13 | 16:21 | wiocha

Opis Sytuacji: Admin Kutanoid jako sam na serwie z adminów postanowił troche poczitować

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Demko =D link:http://speedy.sh/NVMJr/1xd.rar

O co prosisz: Zbanowanie tego admina , jego zachowanie jest zalosne.Admin+sam wiec myśli że wszystko może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze i najważniejsze.. mam steam więc jak mógłbym czitować? Odrazu na bl'a bym poleciał. Po drugie.. gram około 6-7 lat w cs'a.. i wiem gdzie są kampy na każdej mapie.. więc wychodze i tam strzelam. Jak ktoś jest to nie przerywam ognia , proste. Po trzecie.. jak wychodze i kogoś widze to strzelam.. logiczne ,nie ?. Po czwarte RZEGNAM to Ja Ciebie ale z promocją do następnej klasy : )

Proszę o głos innych graczy.

A tutaj demo na którym widać tyle ile u Kyzego ; ) : http://speedy.sh/9CTt7/ajmbat.dem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kyzy

po 1.¦mieszne , myślisz że masz steam to wiesz gdzie są gracze. Po 2 jak byś nic nie miał to byś się nie tłumaczył =D

po 3.Dużo jest skarg na ciebie po 4.Nie interesujesz się forum , nie ogarniasz na serwie jedynie co to pyskujesz 5.Dla ciebie liczy się admin by muc czitować bez strachu 6.Skopiować jak się wyrazasz do graczy?? (Bez komentarza)

P.S Oddajemy głos innych adminom/gracza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Wytłumacz Mi dlaczego pół forum o ub jest zalane Twoimi prośbami.

2. Tłumacze się bo nie chce mieć bana za coś czego nie mam.

3. Proszę Cię bardzo... dawaj linki do tych skarg.. pośmiejemy się razem

4. Jakbym się forum nie interesował to bym teraz tego nie pisał

5. Ja nie MUC czitować bo ja Mieć steam.. a nie da sie czitować na steam. Poza tym gram długo i po to go kupiłem.

6. Kopiuj jak się wyrażam , proszę Cię bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Gracz na steamie nie może czitować,a jeśli by czitował to już ma po steamie ;> VAC się tym od razu zajmuje..

wyjaśnione

/zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...