Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Opancerzony

skarga na admina Ola

Polecane posty

Skladam skarge na admina Ola

-nieogarnia serwera

-nie ma zielonego pojecia jak wyglada odpalony typ,czy gra dobrze czy to odpal

-nie potrafi obslugiwac AMX

-nie reaguje kompletnie na U@

-dzis ok 16:00 wbilem na serwer,zostalem obrzucony wyzwiskami i obelgami ze strony graczy w moim kierunk(prawdopodobnie koledzy z piaskowicy Oli)

Wielokrotnie pisalem Oli na U@ ze nie zycze sobie takich wyzwisk w moim kierunku-BRAK REAKCJI

Po ponownych obrazach znow jej napisalem ze jezeli cos z tym nie zrobi to pisze skarge na nia-BRAK REAKCJI,oczywiscie byla na serwerze i wszystko widziala lecz olala sprawe i wolala czytac jak mnie wyzywaja inni a oto dowody w postaci ss-ow: http://speedy.sh/kxJr3/ssy.rar

Z takim podejsciem jak i administracja daleko pewnie nie zajdziecie.Prosze o degradacje wyzej wymienionego admina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna, Ola nie reaguje na U@ .Sam tego doświadczam gdy ona jest na serwerze lub od graczy, którzy piszą mi na u@ że mam wbić na serwer bo Ola nie reaguje z [email protected] degradacja ?Ehh szkoda ale jestem za degradacją Ola nie ogarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ola jest dobrym adminem...

Umiecie tylko pisać skargi, a na własne rączki nie patrzycie.

Skarga słuszna w tym przypadku ale nie jestem za degradacją a za upomnieniem Admina jako iż to 1 skarga na tego admina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem wczoraj żeby sprawdziła tego i tego gracza i od razu przeszła na spect :) jak dla mnie admin jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem wczoraj żeby sprawdziła tego i tego gracza i od razu przeszła na spect jak dla mnie admin jest ok

Admin nie patrzy ciągle na say, to jest nie realne, samemu wiele razy zdarza mi się nie zauważyć czegoś co piszą gracze na U@.

Oczywiście zaraz jest płacz, co za admin jak nie widzi co ludzie piszą na U@...

To jest śmieszna dla mnie ale tak już jest i tego nie przeskoczymy, płaczki są i zawsze będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za upomnieniem, ale nie za odebranie Admina. Serwer ma wiele slotów, a jak jest jeden Admin to sory nie rozdwoimy się. Daje przykład jest na serwerze 30 osób dostaniesz 3 wiadomości na Admina sayu to uwierz mi, ale ciężko ogarnąć ponieważ każdemu musisz się indywidualnie przyjrzeć na przynajmniej rude. Bądźcie bardziej wyrozumiali jesteśmy tylko ludźmi nie maszynami, a nie od razu wielka obraza bo nie banujemy kogo wy uważacie że oszukuje. Trochę Zrozumienia

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja cie wyzywałem i dostałem bana Idioto .... wiec nie wiem po co ta skarga :)) A co do Oli to jest bardzo Dobrym adminem... to prawda że nie zawsze czyta U@ ( każdemu sie zdarza) ale można również napisać do niej na steam lub gg :) A ty Opancerzony to skargi piszesz na każdego praktycznie bez powodu ... Powiem ci jedno ------> idź poskarżyć sie mamie :) (chyba ze masz 2 ojców) to cie rozumiem :p tyle w temacie amen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...